Kendall Jenner czy Hailey Bieber? Która wygląda lepiej jako MEDUZA w nowej kampanii?

2021-02-21 13:18 es
Kendall Jenner i Hailey Bieber
Autor: GICE/Backgrid/East News, LESE/Backgrid/East News

Kendall Jenner i Hailey Bieber to jedne z najpopularniejszych modelek w branży. Obie mają na koncie niezliczone sukcesy i osiągnięcia. Prywatnie dziewczyny się przyjaźnią. To jednak nie znaczy, że nie ma między nimi zdrowego współzawodnictwa. W najnowszej kampanii Versace obie pozują wystylizowane na meduzy. Która wypadła lepiej?

Trudno mówić o branży modowej bez wspomnienia o Kendall Jenner i Hailey Bieber. Dziewczyny, choć młodziutkie, rządzą tym biznesem! Obie mają na koncie ogromne sukcesy. Pozowały dla najważniejszych magazynów świata i chodziły w wybiegach dla największych domów mody.

Niedawno Hailey Bieber zaliczyła współpracę z Beyonce. Jej marka Ivy Park połączyła siły z Adidasem, tworząc żyłę złota. Każda kolekcja rozchodzi się lepiej niż ciepłe bułeczki!

Natomiast Kendall Jenner ogłosiła zupełnie nowy projekt. Okazało się, że od 4 lat modelka pracowała nad smakiem własnej tequili.

Prywatnie Kendall Jenner i Hailey Bieber się przyjaźnią. To jednak nie znaczy, że nie mogą troszkę porywalizować. Obie brały udział w najnowszej kampanii dla Versace. A my pytamy - która meduza bardziej się Wam podoba?

Kendall Jenner i Hailey Bieber w nowej kampanii Versace

Najnowsza kolekcja Versace na wiosnę-lato 2021 - jest inspirowana Meduzą. Dlatego modelki zostały wystylizowane właśnie w tym stylu.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

W tej aranżacji pozowały Kendall Jenner i Hailey Bieber. Obie w mokrych włosach, które przypominają węże, wyglądają olśniewająco!

Nam trudno się zdecydować, która z nich wygląda lepiej. A waszym zdaniem - Kendall Jenner czy Hailey Bieber?

NAJNOWSZE