Miley Cyrus z ręką w spodniach Cody'ego Simpsona. "Twoja matka cię obserwuje!"

2019-10-17 14:20 kp
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: Matt Baron/REX/Rex Fashion/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus i Cody Simpson codziennie chwalą się w sieci łączącym ich uczuciem. Choć celebryci spotykają się zaledwie od kilku tygodni, zdążyli zrobić sobie wspólnie tatuaże i pokazać video z łóżka. Teraz para poszła o krok dalej - Cody opublikował na Instagramie gorącą fotkę topless, na której Miley trzyma rękę w jego spodniach!

Na takie zdjęcia z Liamem Hemsworthem Miley Cyrus nie mogła liczyć. Wokalistka, która w sierpniu rozstała się z mężem, wróciła do swoich singielskich przyzwyczajeń i pokazuje pazurki. Po krótkim, ale intensywnym romansie z Kaitlynn Carter Miley Cyrus wpadła ostatnio w ramiona swojego starego przyjaciela, Cody'ego Simpsona. Para dobrze się dogaduje i chętnie chwali się związkiem w sieci.

Sam Cody Simpson sprawia wrażenie nieco oszołomionego uśmiechem losu, jakim jest dla niego zainteresowanie ze strony Miley Cyrus. Australijski piosenkarz zapewnia w wywiadach, że jest z Miley bardzo szczęśliwy i codziennie chwali się na Insta Story spotkaniami z młodą skandalistką. Nie dziwi więc, że to zdjęcie po prostu MUSIAŁ opublikować!

Miley Cyrus obmacuje Cody'ego Simpsona

Cody Simpson zamieścił tym razem na Instagramie album z trzema zdjęciami, przy czym dwa pierwsze to jego selfie z rozpiętą koszulą, a ostatnie - zdjęcie w lustrze z Miley Cyrus. Każdy, kto zna piosenkarkę wie, że nie mogła ona tak po prostu stanąć do fotki :) Miley zanurkowała więc dłonią w spodnie Cody'ego, by nikt nie miał wątpliwości, jaka relacja łącz tę dwójkę.

Internauci natychmiast zaczęli żartować, że profil 22-letniego Cody'ego obserwuje przecież jego mama! Bez obaw - Angie Simpson jest przeszczęśliwa z powodu nowego związku syna i już układa w głowie listę gości na ślub pary.

>> Mama Cody'ego Simpsona publikuje zdjęcie z Miley Cyrus! Nie pospieszyła się?

Jak Wam się podoba związek Miley i Cody'ego?

Wyświetl ten post na Instagramie.
papillon Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)
NAJNOWSZE