Miley Cyrus i Cody Simpson zrobili sobie wspólnie tatuaże! Nie będą usuwać?

2019-10-16 14:38 kp
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: Matt Baron/REX/Rex Fashion/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Związek Miley Cyrus i Cody'ego Simpsona kwitnie! Choć wokaliści randkują dopiero od kilku tygodni, znają się już wiele lat - i to pewnie dlatego natychmiast zdecydowali się na wspólne tatuaże. Para wybrała się do swojego ulubionego tatuażysty, który wykonał idealne tatuaże dla każdego z nich. Co wybrali?

Miley Cyrus już dawno zapomniała o tym, że formalnie wciąż jest żoną Liama Hemswortha, z którym spotykała z przerwami przez prawie dziesięć lat. Po głośnym romansie z Kailtynn Carter wokalistka skierowała swoje zainteresowanie w stronę australijskiego piosenkarza, Cody'ego Simpsona. Para znała się od dawna, jednak dopiero teraz Miley pozwoliła sobie na coś więcej.

Miley Cyrus nie ma przy tym zamiaru ukrywać się ze swoim nowym romansem. Gwiazdka jeszcze kilka dni temu chwaliła się, że Cody Simpson odwiedza ją w szpitalu, gdzie przebywała z powodu zapalenia migdałków. Ostatnio para pochwaliła się też gorącym video nagranym... w łóżku.

>> Miley Cyrus i Cody Simpson razem w łóżku! Pokazali, co robią, kiedy są sami!

Nowe tatuaże Miley Cyrus i Cody'ego Simpsona

Na dowód swojej relacji Miley Cyrus i Cody Simpson wybrali się do swojego ulubionego tatuażysty, Nico Bassilla, który wykonał im nowe tatuaże. Wokalistka wybrała tym razem przebite nożem serce z podpisem "Rock'n'roll Heart", a jej nowy wybranek sympatyczną czaszkę i kosę. Zobaczcie:

Nowe tatuaże Miley i Cody'ego
Autor: Instagram/ Nico Bassill

Oczywiście znamy już z showbiznesu wiele przypadków, w których ex-pary usuwały lub przerabiały tatuaże zrobione wspólnie w przypływie uczuć. Miley Cyrus i Cody Simpson zapobiegawczo jednak nie wytatuowali sobie wzajemnie swoich imion. I mamy przeczucie, że to była dobra decyzja :)

NAJNOWSZE