Miley Cyrus straciła rolę w Hotelu Transylvania. Winne jej zdjęcia z penisem!

2019-08-23 13:51
Miley Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Miley Cyrus dziś już doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kilka lat temu nie była wzorem do naśladowania. Młoda gwiazdka szalała z nagimi zdjęciami, eksperymentowała z narkotykami i wypowiadała kontrowersyjne opinie. Ze wszystkiego "wyspowiadała się" właśnie przy okazji rozstania z Liamem Hemsworthem.

Jeszcze kilka lat temu nazwanie Miley Cyrus "kontrowersyjną" było jednym z łagodniejszych określeń wobec niej. Młoda gwiazda robiła wszystko, by odciąć się od wizerunku Hannah Montany, a mamy jej fanek z przerażeniem patrzyły na to, co dzieje się z idolką ich córek. Miley nie stroniła od narkotyków, rozbierała się podczas koncertów, opowiadała w wywiadach o seksie i wdawała w kolejne romanse.

Dziś Miley Cyrus wciąż uwielbia szokować, jednak jak sama zaznacza - "dorosła". Przy okazji rozstania z Liamem Hemsworthem wokalistka zrobiła sobie rachunek sumienia, a wszystko z powodu oskarżeń o zdradzanie męża, jakie pojawiły się w sieci.

>> Miley Cyrus wydała oświadczenie! "Nie zdradzałam Liama!"

Miley Cyrus straciła rolę w Hotel Transylvania. Zastąpiła ją Selena Gomez

Przy okazji Miley Cyrus przyznała się do jeszcze jednej winy z młodości - gwiazdka z powodu swojego zachowania straciła rolę w filmie Hotel Transylvania!

Wyrzucili mnie z Hotelu Transylvania za to, że kupiłam Liamowi na jego urodziny tort w kształcie penisa i lizałam go

- napisała Miley Cyrus na Twitterze, wymieniając swoje najróżniejsze wybryki z przeszłości.

Wszystko się zgadza - w styczniu 2012 roku Miley Cyrus sprezentowała Liamowi Hemsworthowi z okazji urodzin ciasto w kształcie penisa. Media szybko obiegły zdjęcia z imprezy, na której Miley prowokująco liże tort, co wywołało kolejne kontrowersje wobec 19-letniej wtedy piosenkarki. Najwyraźniej twórcy animowanego Hotelu Transylvania uznali wtedy, że miarka się przebrała i nie chcą, by ich bajkę promowała dziewczyna liżąca penisa z ciasta. Miley Cyrus straciła więc rolę, która trafiła do nieskazitelnej Seleny Gomez.

Nie mamy wątpliwości, że nie była to jedyna tego typu wpadka Miley Cyrus, na którą sama sobie zapracowała...

NAJNOWSZE