Miley Cyrus na Plastic Hearts śpiewa o swoich byłych! Liam, Kaitlynn...

2020-12-04 15:53 kp
Miley Cyrus Liam Hemsworth
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Po rozstaniu z Cody Simpsonem Miley Cyrus weszła w niezwykle płodny okres swojej kariery. Wokalistka nie tylko nagrała serię coverów, ale i pracowała nad nową płytą. Plastic Hearts to najbardziej rockowy krążek w jej karierze, na którym Miley rozlicza się ze swoich ostatnich związków... Trochę tego było!

Ostatnie 1,5 roku to być może najbardziej intensywny okres w życiu Miley Cyrus. Gwiazda w sierpniu 2019 rozstała się z Liamem Hemsworthem i nawiązała 6-tygodniowy romans z Kaitlynn Carter, by następnie zostać dziewczyną Cody Simpsona. W sierpniu tego roku wokalistka rzuciła go i totalnie skupiła się na muzyce.

I tak pod koniec listopada dostaliśmy od Miley Cyrus bardzo rockowy album Plastic Hearts. Gwiazda jak zawsze zachwyciła fanów swoimi muzycznymi pomysłami, jednak tym, na czym zdecydowanie warto się skupić, są również teksty jej nowych utworów...

Miley Cyrus śpiewa o swoich byłych

Wielbiciele Miley Cyrus, którzy skrupulatnie przyjrzeli się tekstom piosenek z Plastic Hearts nie mają wątpliwości, że gwiazda śpiewa w nich o swoich ostatnich miłosnych przeżyciach z Liamem Hemsworthem, Kaitlynn Carter i Cody Simpsonem. W tytułowej piosence wokalistka przyznaje, że łatwo przychodzi jej zmiana partnerów.

Czy mylę się, że ruszam dalej i ... I nawet za tobą nie tęsknię? Myślałam, że to będziesz ty, dopóki nie umrę. Ale odpuściłam

- śpiewa. I dalej:

Przestraszona własnym odbiciem. Desperacko szukam nowego połączenia. Trzymaj się, ale nie zbliżaj się zbyt blisko. Kocham cię teraz, ale nie jutro. Źle jest kraść, ale nie pożyczać. Wciągnij się, ale nie zbliżaj się zbyt blisko.

- słyszymy, co fani uznali za nawiązanie do faktu, że Kaitlynn Carter, z którą romansowała Miley Cyrus, zaledwie kilka tygodni wcześniej zerwała z Brodym Jennerem.

ESKA XD EXTRA

O Kaitlynn Carter mogą być też te słowa z piosenki Angels:

To nie twoja wina, że ​​wszystko psuję. I to nie twoja wina, że ​​nie mogę być tym, czego potrzebujesz. Kochanie, anioły takie jak ty nie mogą lecieć ze mną do piekła.

- choć część fanów sądzi, że chodzi tu o Liama Hemswortha...

O Liamie z pewnością słyszymy też w WTF Do I Know:

Jestem typem, który przejeżdża pickupem przez twoją posiadłość. Jestem kompletnie naga, ale robię to modnie. Może biorę ślub tylko po to, żeby coś rozproszyć. Chcę ci powiedzieć coś, czego nie wiesz.

Kolejny tekst o jej byłym mężu znajdujemy w Never Be Me.

Nie chcę cię zbytnio naciskać. Nie chcę pochylać się w ten sposób za daleko. Nie chcę się uczyć na własnej skórze. Ale jeśli szukasz stabilności, to nigdy nie będę ja. Jeśli szukasz wierności, to nigdy nie będę ja. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie wszystkim, czego potrzebujesz. To nigdy nie będę ja (bardzo się staram). To nigdy nie będę ja (igram z ogniem).

- śpiewa Miley Cyrus.

Co ciekawe, wygląda na to, że poświęconych sobie wersów na Plastic Hearts nie znajdzie Cody Simpson, u którego boku wokalistka spędziła niemal rok. Czyżby nie zasłużył na własną piosenkę? A może dowiedziałby się z niej czegoś, czego nie chciał wiedzieć?

NAJNOWSZE