Miley Cyrus i Liam Hemsworth w Polsce byli SKŁÓCENI? "Od miesięcy się oddalali"

2019-08-11 20:01
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: Invision/Invision/East News

Media na całym świecie donoszą, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth zupełnie niespodziewanie rozstali się. Koniec związku wokalistki i aktora potwierdził oficjalnie ich rzecznik. Gwiazdorska para zaledwie 8 miesięcy temu wzięła ślub. I choć miała za sobą wiele rozstań i powrotów, nikt nie przypuszczał, że po ślubie nic się w tej kwestii nie zmieni.

Na początku czerwca Miley Cyrus i Liam Hemsworth odwiedzili Polskę. Wokalistka wystąpiła z kawałkami z nowej płyty podczas Orange Warsaw Festivalu, pozostawiając po sobie świetne wrażenie. Tak, jak podczas poprzednich koncertowych podróży, towarzyszył jej Liam Hemsworth, który lojalnie kibicował ukochanej za kulisami jej występów.

Dlatego też z tym większym zaskoczeniem fani przyjęli informację o rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha, którą zdążył potwierdzić już rzecznik ex-pary. Zdjęcia Miley Cyrus, całującej się tymczasem we Włoszech z koleżanką, mówią same za siebie...

>> Miley Cyrus ma romans z kobietą?! Bawi się z byłą dziewczyną Brody'ego Jennera!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth przechodzili w Polsce kryzys?

Tymczasem znajomi Miley Cyrus i Liama Hemswortha donoszą, że rozstanie pary nie było dla nikogo z ich bliskich zaskoczeniem. Para podobno od miesięcy zmagała się z kryzysem i walczyła o utrzymanie uczucia. Czy wspólne podróżowanie - w tym do Polski - miało im pomóc?

Próbowali to naprawić od miesięcy, ale nie czuli, że mają więź tak wielką jak ta, kiedy pobrali się w zeszłym roku. To był trudny rok.

- zdradza informator E!News.

Parę poróżniły podobno plany na przyszłość - Miley Cyrus skupia się obecnie na karierze i nowym nurcie w swojej muzyce, a Liam Hemsworth marzy o bardziej "prostym życiu".

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

NAJNOWSZE