Cody Simpson o Miley Cyrus: "Nie jestem już singlem. Odnaleźliśmy się na nowo"!

2019-10-12 10:03 nk
Cody Simpson
Autor: Jean Baptiste Lacroix/Getty AFP/East News

Miley Cyrus i Cody Simpson są oficjalnie razem! Australijski piosenkarz właśnie przyznał to po raz pierwszy w wywiadzie! Gwiazdor wypowiada się na temat swojej nowej dziewczyny w samych superlatywach! Czyżby para naprawdę myślała poważnie o wspólnej przyszłości? Wiele na to wskazuje! No, przynajmniej po stronie Cody'ego...

Miley Cyrus i Cody Simpson przyjaźnią się od wielu lat, jednak kilka dni temu ich relacja nabrała zupełnie nowego charakteru. Amerykanka i Australijczyk zaczęli się spotykać, co wywołało falę spekulacji na temat tego, jak poważny związek ich łączy. Początkowo wszystko wskazywało na to, że po rozstaniu z mężem, Liamem Hemsworthem, i krótkiej przygodzie z kobietą Miley chce dalej się bawić i odreagowywać stres związany z nieudanym małżeństwem. Wygląda jednak na to, że jakkolwiek widzi to Cyrus, jej nowy chłopak chyba traktuje ją naprawdę poważnie!

Cody Simpson po raz pierwszy o związku z Miley Cyrus!

11 października 2019 Cody Simpson stanął na ściance imprezy modowej w Los Angeles. Dziennikarze oczywiście nie dawali piosenkarzowi spokoju w związku z jego nową relacją. 22-latek postanowił przerwać milczenie!

Cody zdradził, że Miley jest już oficjalnie jego dziewczyną!

Nie jestem już singlem, nie jestem singlem. Jestem bardzo szczęśliwy. Bardzo, bardzo szczęśliwy. 

- powiedział dumny chłopak Miley Cyrus w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com. Dziennikarka podpytała go także o to, jaka jest jego nowa dziewczyna.

Jest kreatywna, podchodzi do tego, co robi, z wielką paską. Jestem do niej bardzo podobny w tym sensie, więc myślę, że to dlatego tak dobrze się dogadujemy. Świetnie się bawimy! To jest dla mnie najważniejsza część związku, wiesz? Kiedy możesz po prostu powiedzieć, że jesteście przyjaciółmi. To nie stało się nale, bo tak długo byliśmy przyjaciółmi, a potem tak jakby odnaleźliśmy się na nowo w kosmosie. Poznaliśmy się, kiedy dużo imprezowaliśmy, a teraz odnaleźliśmy się na nowo, kiedy nie imprezujemy, ciężko pracujemy i mamy zdrowe podejście do życia.

- powiedział szczęśliwy Cody Simpson.

Wierzycie, że to prawdziwa miłość?

NAJNOWSZE