Liam Hemsworth zrobił rodzinie najlepszy prezent, rozstając się z Miley Cyrus!

2019-10-14 14:06 nk
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Rodzina Liama Hemswortha odetchnęła z ulgą, kiedy jego związek z Miley Cyrus zakończył się! Okazuje się, że szczególnie mama australijskiego aktora nie trawiła jego żony! O jakiej partnerce dla swojego syna marzy Leonie Hemsworth? Tu nie będzie wielkich zaskoczeń - o kompletnym przeciwieństwie Miley Cyrus!

Liam Hemsworth i Miley Cyrus byli razem 10 lat - no, z przerwami, bo wszyscy wiemy, że ten związek od początku nie był usłany różami... Okazuje się, że czas, który australijski aktor spędził ze swoją amerykańską żoną, był bardzo ciężki dla jego rodziny, a zwłaszcza dla mamy. Leonie Hemsworth wprost nie trawiła bowiem swojej synowej! Teraz bliscy Liama odetchnęli z ulgą!

O jakiej synowej marzy mama Liama Hemswortha?

Kiedy Liam Hemsworth przeżywał załamanie po rozpadzie ośmiomiesięcznego małżeństwa z Miley Cyrus, jego rodzina wspierała go, ale też po cichu zacierała ręce z radości! Jak to często bowiem po rozstaniach bywa, wyszło na jaw, że nikt z bliskich aktora nie lubił jego żony, a już mama szczególnie!

Co mamie Liama szczególnie przeszkadzało w Miley Cyrus? Tego nie trudno się domyślić - szalony charakter, kontrowersyjny wizerunek, niestabilność uczuciowa, zamiłowanie do imprez i rozbierania się... To wszystko nie pomagało synowej Leonie zdobyć szacunku i sympatii ze strony teściowej! Liam Hemsworth zrobił więc matce prezent życia, rozstając się z Miley Cyrus!

Liam oparł się na sile swojej rodziny, by uporać się z bólem po rozstaniu z Miley. On wyleciał do Australii na tak długo, bo nie chciał być częścią tej dramy. Liam naprawdę czuł, że potrzebuje swojej rodziny po rozstaniu. Oni są ze sobą bardzo, bardzo blisko. Jego mama czuje wielką ulgę, że Liam podjął decyzję o zakończeniu związku, bo cała jego rodzina, a ona szczególnie, zawsze miała problem z zaakceptowaniem Miley. Rodzina Liama chce tylko, by on był szczęśliwy, ale chcieliby zobaczyć go z kimś znacznie bardziej tradycyjnym i oni nie będą szczęśliwi, dopóki on tego nie osiągnie.

- powiedział informator z otoczenia Liama Hemswortha w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Myślicie, że Maddison Brown to satysfakcjonująca potencjalna synowa dla Leonie Hemsworth? Coś nam się zdaje, że jej głośne fantazje o przespaniu się z obu braćmi mogą przyszło-niedoszłej teściowej nie przypaść do gustu...

NAJNOWSZE