Liam Hemsworth nie jest gotowy na poważny związek! Maddison Brown musi poczekać

2019-10-13 15:30 kp
Liam Hemsworth
Autor: Rex Features/East News

Liam Hemsworth z ogromnym trudem przyjął rozstanie z Miley Cyrus. Aktor zaledwie w grudniu ubiegłego roku ożenił się z wokalistką i miał nadzieję na klasyczne "żyli długo i szczęśliwie". Z Miley sprawy rzadko kiedy wypadają jednak klasycznie. Dlatego też aktor szuka ostatnio pocieszenia w ramionach Maddison Brown...

Ponad dwa miesiące po rozstaniu z Miley Cyrus Liam Hemsworth wrócił do randkowania. Media i fani aktora ekscytują się w ostatnich dniach jego nową znajomością z 22-letnią Maddison Brown - gwiazdą serialu Dynastia. Aktorzy zostali ostatnio przyłapani na spacerowaniu za rękę, co natychmiast wywołało falę spekulacji na temat ich związku. Czy Liam Hemsworth znalazł już nową miłość?

Rozstając się tym razem z Miley Cyrus Liam Hemsworth nie miał już żadnych nadziei na powrót do żony. Aktor poczuł się wyjątkowo dotknięty głośnym romansem z Kaitlynn Carter, w który Miley wdała się jeszcze w sierpniu i natychmiast złożył pozew o rozwód.

Co łączy Liama Hemswortha i Maddison Brown?

Znajomi aktora nie mają jednak wątpliwości, że od rozstania z Miley Cyrus minęło jeszcze zbyt mało czasu i że nie jest on jeszcze gotowy na poważny związek. Liam Hemsworth poczuł się po rozstaniu mocno zraniony i boi się otworzyć tak szybko na nową miłość. Aktor jest więc w przypadku znajomości z Maddison Brown bardzo ostrożny.

To jest bardzo świeże. Liam się nie spieszy, ale zdecydowanie jest nią zainteresowany

- zdradza informator People.

Sami zainteresowani oczywiście w żaden sposób nie komentowali w mediach swojej relacji. Liam Hemsworth unika zresztą dziennikarzy od czasu, gdy po rozstaniu z Miley Cyrus wyjechał do Australii. To właśnie tam aktor szukał spokoju od medialnej burzy, którą wywołało ogłoszenie rozstania.

NAJNOWSZE