Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już prawie po rozwodzie! Idzie szybko i sprawnie

2019-08-30 22:51
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: Invision/Invision/East News

Nawet Miley Cyrus była zdziwiona, gdy dwa tygodnie po rozstaniu Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód. Zgodnie z plotkami wokalistka po cichu liczyła bowiem na to, że para będzie mogła jeszcze kiedyś do siebie wrócić. Dziś wiadomo, że to niemożliwe, a co więcej - małżeństwo aktora i wokalistki to już niemal przeszłość!

10 lat związku, 8 miesięcy małżeństwa i 2 tygodnie procesu rozwodowego - tak wygląda na dziś bilans związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Aktor nie dał parze żadnych szans na jeszcze jeden powrót do siebie i krótko po tym, jak Miley zaczęła pokazywać się publicznie z Kaitlynn Carter, złożył pozew o rozwód.

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami decyzję aktora o rozwodzie przyspieszył właśnie głośny romans Miley z koleżanką. Konserwatywny w tych kwestiach Liam poczuł się właściwie zdradzony i przekreślił małżeństwo z kontrowersyjną wokalistką.

>> Liam Hemsworth nie chciał składać pozwu o rozwód! Miley Cyrus właściwie sama go zmusiła

Liam Hemsworth i Miley Cyrus rozwodzą się

The Blast informuje, że rozwód Liama Hemswortha i Miley Cyrus przebiega bez żadnych problemów i para już wkrótce nie będzie małżeństwem. Ponieważ celebryci nie mieli dzieci, a przed ślubem podpisali intercyzę, prawnicy nie mają żadnych problemów z rozdzieleniem ich majątków.

Same negocjacje przebiegają w przyjaznej atmosferze, a Miley i Liam otrzymali już od swoich adwokatów dokumenty do podpisania. Każde z nich zachowa swój majątek i posiadłości sprzed zawarcia małżeństwa.

Rozwód ma zostać sfinalizowany pod koniec października.

Spodziewaliście się, że małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha przejdzie tak szybko do historii?

NAJNOWSZE