Liam Hemsworth nie chciał składać pozwu o rozwód! Miley Cyrus właściwie sama go zmusiła

2019-08-29 14:40 kp
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Fani Liama Hemswortha nie kryli zdziwienia, gdy zaledwie dwa tygodnie po ogłoszeniu jego rozstania z Miley Cyrus, aktor złożył pozew o rozwód. Do tamtego momentu wszyscy - łącznie z samą Miley - zakładali, że to tylko kolejny kryzys, po którym para do siebie wróci. Pozew rozwodowy przekreślił jednak tę szansę. Dlaczego właściwie Liam tak szybko go złożył?

Liam Hemsworth i Miley Cyrus przez dziesięć lat walczyli o to, by w końcu w grudniu ubiegłego roku wziąć ślub. Gdy wydawało się już, że ich związek w końcu dojrzał i wyszedł na prostą, w sierpniu ich rzecznik ogłosił, że para się rozstała. Oficjalne powody nie zostały podane, jednak wśród plotek pojawiły się zdrady Miley Cyrus - tym gwiazda stanowczo zaprzeczyła - i skłonność Liama do alkoholu.

Prawdziwy skandal wybuchł jednak dopiero wtedy, gdy jeszcze tego samego dnia, w którym media poinformowały o rozstaniu, te same serwisy obiegły zdjęcia Miley Cyrus całującej się topless we Włoszech z Kaitlynn Carter. Stało się jasne, że wokalistka nie rozpaczała długo po swoim zakończonym związku.

Liam Hemsworth i Miley Cyrus - kulisy pozwu rozwodowego

Jednocześnie znajomi wokalistki donosili, że gwiazda ma nadzieję na powrót do Liama Hemswortha. W jej głowie więc wszystko miało wyglądać tak, jak chociażby w 2013 roku, gdy para rozstała się, Miley szalała przez jakiś czas i romansowała, po czym wróciła do cierpliwego ukochanego. Tym razem jednak ten scenariusz się nie powtórzy.

Jak zdradzają przyjaciele Liama Hemswortha, jego decyzję o złożeniu pozwu rozwodowego przyspieszył romans Miley Cyrus z Kaitlynn Carter. Odważne zdjęcia jego żony obściskującej się z celebrytką przelały czarę goryczy.

Liam złożył tak szybko pozew, bo Miley była bardzo otwarta ze swoją nową relacją z Kaitlynn. Myślał, że mogą to jakoś naprawić, ale te jej zdjęcia z Kaitlynn wszystko zakończyły. Liam pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny i bliscy byli tym zszokowani.

- zdradził informator Us Weekly.

Dziwicie się, że jego cierpliwość się skończyła?

NAJNOWSZE