Miley Cyrus pokazała nowy tatuaż. To tekst o rozstaniu z Liamem! [WIDEO]

2019-08-27 11:42
Miley Cyrus na MTV VMA 2019
Autor: youtube.com / MTV

Wbrew wcześniejszym obawom Miley Cyrus jednak pojawiła się na scenie VMA 2019. Piosenkarka, która dopiero co rozstała się z mężem, wystąpiła z bardzo emocjonalnym wykonaniem piosenki Slide Away. Przy okazji Miley Cyrus pokazała swój nowy tatuaż. Artystka wytatuowała sobie na ramieniu tekst piosenki jednej ze swoich ulubionych starych kapel. Zdaniem wielu osób tatuaż mówi wprost o rozwodzie z Liamem Hemsworthem!

W poniedziałek 26 sierpnia w New Jersey odbyła się gala VMA 2019. Miley Cyrus była jedną z największych gwiazd imprezy. Choć jej występ do samego końca stał pod znakiem zapytania, autorka piosenki "Slide Away" jednak pojawiła się na gali i wykonała swój nowy hit ze sceny.

Od kilku tygodni Miley Cyrus spotyka się z Kaitlynn Carter. Romans wyszedł na światło dzienne po tym, jak artystka rozstała się z mężem, australijskim aktorem Liamem Hemsworthem. Tuż przed galą VMA 2019 Miley Cyrus dowiedziała się, że Liam wniósł pozew o rozwód

NOWY TATUAŻ MILEY CYRUS NA SCENIE VMA 2019

Podczas gali VMA 2019 Miley Cyrus wykonała swój hit Slide Away. Występ był bardzo emocjonalny, a uwagę wszystkich przykuła nie tylko stylowa, piękna kreacja artystki, ale przede wszystkim nowy tatuaż Miley Cyrus.

Okazuje się, że Miley zrobiła go tuż przed galą VMA 2019. Miley Cyrus wytatuowała sobie tekst piosenki grupy Pixies "The Thing".

My head was feeling scared, but my heart was feeling free / Moja głowa była przerażona, ale moje serce było wolne

Dla wielu oczywiste jest, że nowy tatuaż Miley Cyrus dotyczy właśnie rozstania z Liamem Hemsworthem.

Zobaczcie wideo z występu Miley Cyrus na gali VMA 2019:

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE