Miley Cyrus i Kaitlynn Carter: Od kiedy naprawdę się spotykają? Nowe szczegóły romansu!

2019-08-13 17:25 nk
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: NO CREDIT/Jbm Photos/East News

Znamy kolejne szczegóły na temat romansu Miley Cyrus i byłej dziewczyny Brody'ego Jennera, Kaitlynn Carter. Panie znają się już dosyć długo. Kiedy ich przyjaźń przerodziła się w płomienny romans? Czy to z powodu Kaitlynn Miley zostawiła Liama Hemswortha? Co naprawdę łączy piosenkarkę i jej kochankę?

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha wciąż jest szokiem dla wielu fanów. Para zaledwie osiem miesięcy temu wzięła ślub, a już zdecydowała się na separację. Jakby tego było mało, w czasie, gdy jej przedstawiciel oznajmiał światu, że Miley nie jest już z Liamem, ona sama już bawiła się na włoskich wakacjach z nową dziewczyną Kaitlynn Carter! Zdjęcia całujących się dziewczyn błyskawicznie obiegły świat.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter - skąd się znają?

Okazuje się, że Miley i Kaitlynn znają się już dosyć długo. Mało tego, będąc jeszcze z - byłymi już - partnerami, dziewczyny przyjaźniły się. Miley i Liam oraz Brody i Kaitlynn mieszkali blisko siebie w Malibu. Obie pary zbliżyły się do siebie szczególnie, kiedy w ich okolicy w listopadzie ubiegłego roku wybuchł wielki pożar, w którym doszczętnie spłonął dom Cyrus i Hemswortha.

Miley i Kaitlynn romansowały jeszcze przed rozstaniem Cyrus z mężem?

Odpowiedź na to pytanie - przynajmniej ta oficjalna - brzmi: NIE! Związek Kaitlynn Carter i Brody'ego Jennera zakończył się kilka dni przed wspólnym wylotem dziewczyn do Włoch. Małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha psuło się ponoć od dłuższego czasu. Jak Wam donosiliśmy, piosenkarka chciała iść z mężem na terapię małżeńską, jednak on nie chciał podobno nagiąć się i postarać o uratowanie małżeństwa. Wygląda na to, że teraz tego bardzo żałuje...

Myślicie, że Miley i Kaitlynn rzeczywiście dopiero we Włoszech zapałały do siebie TAKĄ namiętnością?!

NAJNOWSZE