Miley Cyrus i Cody Simpson coverują Rise and Shine Kylie Jenner! "Nowy budzik"

2019-10-19 16:39 kp
Miley Cyrus, Cody Simpson
Autor: Jean Baptiste Lacroix/Getty AFP/East News; Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus i Cody Simpson są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami social mediów i tym, czym żyje sieć. Od niedawna nowym hitem internetu są trzy słowa - Rise and shine - które Kylie Jenner zaśpiewała na Insta Story swojej córce. Internauci masowo przerabiają "piosenkę", a teraz na warsztat wzięli ją nawet Miley Cyrus i jej nowy chłopak!

Oni wiedzą, o co chodzi w internetach! Miley Cyrus i Cody Simpson od kilku dni nie schodzą z tytułowych stron serwisów internetowych za sprawą swojego niespodziewanego romansu. Wokaliści dbają o to, by było o nich głośno, publikując kolejne kontrowersyjne foty - jak ta z ręką Miley w rękach Cody'ego - czy video z pocałunkami.

Teraz zakochani postanowili ogrzać się też w sławie Kylie Jenner, o której cały internet mówi za sprawą... trzech słów, które śpiewała na Insta Story swojej córce: Rise and Shine. Oto one:

Miley Cyrus i Cody Simpson coverują Kylie Jenner

Miley Cyrus wrzuciła teraz na swój Instagram filmik, na którym para bawi się najnowszym hitem sieci - Miley robiąc z włosów kucyka "śpiewa" Rise and Shine, a Cody przygrywa jej na gitarze.

Twój nowy budzik

- napisała pod filmikiem Miley.

Przebili oryginał?

Wyświetl ten post na Instagramie.
your new alarm clock 🌞 ⏰ Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)
NAJNOWSZE