Miley Cyrus 13 lat temu została Hannah Montana! Jak dobrze ją znacie? [QUIZ]

2019-03-25 19:57

Aż trudno w to uwierzyć, ale minęło już 13 lat odkąd Miley Cyrus po raz pierwszy zagościła na ekranach amerykańskich telewizorów jako Hannah Montana. Od tamtego momentu przez pięć lat dziewczyna, a później już nastolatka, pojawiała się w domach swoich fanów. Na oczach widzów Miley Cyrus dorosła i stała się gwiazdą światowego formatu. Z okazji rocznicy premiery Hannah Montana sprawdźcie swoją wiedzę na temat serialu.

Dokładnie 24 marca 2019 roku minęło trzynaście lat, odkąd Miley Cyrus zadebiutowała jako Hannah Montana. Rola dziewczyny, która na co dzień prowadzi normalne życie, by wieczorami przeradzać się w gwiazdę muzyki, przyniosło Miley światową sławę i uwielbienie nastoletnich fanów na całym świecie. Teraz gwiazda wspomina tamte chwile.

Z okazji 13. rocznicy premiery 1. odcinka Hannah Montana Miley Cyrus opublikowała na swoim Insta Story galerię zdjęć, w których przypomina, jak wyglądała w roli Hannah i jak mijała jej praca na planie.

HOT TEMAT
Zayn Malik

Autor: instagram.com

Zayn Malik uspokaja fanów: "Jestem szczęśliwy!" Skąd ostatnie załamanie?

Miley Cyrus wspomina Hannah Montana

Wśród zdjęć, które znalazły się na Insta Story, jednym z najciekawszych jest fotka 12-letniej Miley z lokalnej gazety. Wokalistka zapozowała uśmiechnięta na lotnisku w Nashville, tuż przed lotem do Los Angeles, gdzie miała pracować na planie serialu.

Zanim jednak zobaczycie zdjęcia Miley Cyrus jako Hannah Montana, rozwiążcie nasz quiz wiedzy o serialu! Byliście fanami Hannah Montana? W takim razie tych osiem pytań nie powinno sprawić Wam najmniejszego kłopotu!

>> Miley Cyrus znowu nago na Instagramie. Tym razem jeszcze odważniej! Przegięła?

NAJNOWSZE