Zayn Malik uspokaja fanów: "Jestem szczęśliwy!" Skąd ostatnie załamanie?

2019-03-25 15:02
Zayn Malik
Autor: instagram.com

Gdy Zayn Malik opublikował na Twitterze post, w którym przeprosił za to, że jest "g**nianą osobą", fani wokalisty nie kryli zaniepokojenia. Muzyk wiele razy opowiadał o swoich problemach z depresją, jednak w ostatnim czasie wydawało się, że jest w znacznie lepszej kondycji. Kilka godzin po tamtym wpisie wokalista postanowił uspokoić swoich wielbicieli. Czy to wystarczy?

Czy Zayn Malik ma depresję? Fani wokalisty nie kryli zmartwienia, gdy przeczytali jeden z ostatnich jego postów na Twitterze. Jak informowaliśmy na Hotplota.pl piosenkarz zamieścił ostatnio wpis o bardzo niepokojącej treści, wskazującej na fakt, że muzyk nie czuje się ze sobą dobrze. Media spekulowały, że powodem tych specyficznych "przeprosin" ze strony Zayna mógł być niedawny wywiad Louisa Tomlinsona, w którym zarzucił on koledze brak wsparcia po śmierci jego mamy.

>> Zayn Malik niepokojąco: "Przepraszam, że jestem g**nianym człowiekiem"

Wpis Zayna Malika zniknął kilka godzin po opublikowaniu. Teraz piosenkarz przekonuje, że wszystko u niego w porządku.

HOT TEMAT
4 lata temu Zayn Malik odszedł z One Direction

Autor: Facebook

Dokładnie 4 lata temu Zayn Malik odszedł z One Direction! Fani: "To takie smutne"

Zayn Malik: Jestem szczęśliwy

Dzień po opublikowaniu tamtego tweeta Zayn Malik opublikował kolejny, w którym postanowił uspokoić fanów, zmartwionych tamtym wpisem.

Obecnie jestem szczęśliwy, mógłbym być szczęśliwszy. Dziękuję za wszystkie myśli i miłość z wczoraj, po prostu musiałem się wyładować

- napisał piosenkarz.

Fani Zayna Malika natychmiast zarzucili go kolejnymi wiadomościami, w których przyznali, że tamten wpis mocno ich zmartwił. A jaka jest Waszym zdaniem prawda? Tp była rzeczywiście chwila słabości, czy też Zayn jest w gorszej formie niż przyznaje?

NAJNOWSZE