Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z wesela. A gdzie ta rączka poszła? ;)

2021-04-16 16:03 es
Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Rok temu Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty. Jego wybranką jest nieznana w show-biznesie Pola Wiśniewska. Kilka dni temu para świętowała rocznicę. Zdaje się, że Wiśnia wciąż pozostaje w sentymentalnym nastroju. Na swoim Instagramie pokazał fanom zdjęcie z wesela. Michał Wiśniewski i Pola mieli wyjątkowo skromną uroczystość.

Rok temu Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Jego wybranką została, nieznana w show-biznesie Pola Wiśniewska. Przez dłuższy czas para stroniła od mediów i utrzymywała swoją relację z dala od świata.

Jednak niedawno zaczęło się to zmieniać. Coraz częściej Michał Wiśniewski czy Pola Wiśniewska publikują w social mediach wspólne zdjęcia. Kilka dni temu para świętowała pierwszą rocznicę ślubu. Na Instagram właśnie trafiło kolejne zdjęcie z tego wyjątkowego dnia.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Michał Wiśniewski pokazuje zdjęcie z wesela

W przeszłości Michał Wiśniewski tworzył bardzo publiczne związki. Wszyscy pamiętamy spektakularne wesele z Mandaryną w lodowym zamku... Okazuje się jednak, że wystawna ceremonia nie jest gwarancją szczęśliwej relacji.

A może jest właśnie odwrotnie? Im skromniejsze wesele, tym lepsze małżeństwo. Jeśli tak, to Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska będą już razem na zawsze.

Okazuje się bowiem, że ich wesele było bardzo skromne. Nie ma w tym nic zaskakującego. Wszak rok temu trwał pierwszy narodowy lockdown i wszystkie imprezy były surowo zabronione.

czasami musi wystarczyć takie wesele. 👸🤴 Dwoje gości, dobry gramofon📀 oraz wymiana pocałunków😘 i myśli. I tak było. Może mniej znaczy więcej?

Napisał Michał Wiśniewski.

Na zdjęciu widzimy nareszcie suknię panny młodej. Rozcięcie na plecach wygląda bardzo seksownie! A pod nim... Ręka wokalisty na pośladku żony. Internautom to nie umknęło...

Nie mogłem się powstrzymać.😂

Tłumaczył się Wiśniewski.

Ładna z nich para?

NAJNOWSZE