Michał Wiśniewski świętuje rocznicę ślubu. Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie z ceremonii

2021-04-13 19:03 es
Michał Wiśniewski
Autor: WBF Michał Wiśniewski napisał piosenkę o Kaczyńskim

Czy Michał Wiśniewski odnalazł tę jedyną? Wygląda na to, że tak! Wokalista świętuje właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Z tej wyjątkowej okazji Pola Wiśniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z ceremonii. Urocza z nich para?

Do tej pory Michał Wiśniewski nie miał szczęścia w miłości. Wokalista kultowego zespołu Ich troje rozwodził się już cztery razy! Najwyraźniej jednak do 5 razy sztuka... Obecną wybranką muzyka jest Pola Wiśniewska.

Para poznała się dwa lata temu i po roku związku pobrała. Miało to miejsce dokładnie 12 miesięcy temu. Michał Wiśniewski wraz z żoną świętuje rocznicę ślubu.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Michał i Pola Wiśniewscy świętują pierwszą rocznicę ślubu

Początkowo Michał Wiśniewski i jego wybranka niechętnie dzielili się ze światem swoim związkiem. Jednak od pewnego czasu Pola Wiśniewska coraz chętniej publikuje wspólne zdjęcia.

Para poznała się jakieś dwa lata temu. Długo nie czekali, bo w kwietniu 2020 powiedzieli sobie "tak". Dziś Michał Wiśniewski i jego żona, Pola świętują swoją pierwszą rocznicę.

Rok od ślubu i prawie dwa 2️⃣ lata razem. Jak mówił klasyk żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania 🦋motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać😴. Dziękuję, że jesteś ❤

Napisał Michał Wiśniewski pod ich wspólnym zdjęciem.

Również Pola Wiśniewska pokusiła się o wpis. Dodała zdjęcie z ich ślubu. Od razu widać w jakim czasie odbyła się ceremonia. Państwo młodzi mają na twarzach rozpoznawczy znak - maseczki.

Marek Hłasko napisał: „Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie” ✨ My rok temu mieliśmy tę odwagę, by dać sobie z @m_wisniewski1972 szansę na szczęśliwe życie ✨ Warto było. Dziś mając siebie, mamy wszystko ❤️

Napisała Wiśniewska.

Urocza para?

NAJNOWSZE