Michał Wiśniewski ujawnia szokujące nagranie! "Oferował bilety w zamian za sex"! [18+]

2019-04-10 14:58
Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Michał Wiśniewski opublikował w sieci nagranie człowieka, który miał organizować koncert Ich Troje w Zamościu. Piosenkarz wyjaśnia, że wyjątkowo wulgarny człowiek "oferował bilety na koncert w zamian za sex, groził rodzinie naszego tourmenagera a na samym końcu przyjechał pod mój dom"! To podobno dopiero początek ujawniania szczegółów!

Od kilku tygodni Polska żyje rozwodem Dominiki i Michała Wiśniewskich. Sprawa zdaje się być coraz bardziej skomplikowana.

>> Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę i... wielkie długi? Rozwód nie będzie łatwy!

Tymczasem sam Michał Wiśniewski nie komentuje swojego rozwodu. Zdaje się być całkowicie poświęcony koncertom Ich Troje.

Tymczasem ostatnio lider Ich Troje miał duże nieprzyjemności, związane z organizatorem jednego ze swoich koncertów. Piosenkarz opublikował na Facebooku nagranie rozmowy telefonicznej z wyjątkowo wulgarnym człowiekiem. Jednak słownictwo rozmówcy to zaledwie wierzchołek góry lodowej...

HOT TEMAT
Michał Wiśniewski w programie To Był Rok

Autor: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski o Dominice Tajner-Wiśniewskiej: "To była moja ostatnia żona"!

W swoim poście Michał Wiśniewski sugeruje, jakoby człowiek, którego nagrał, miał jakieś problemy psychiczne. Piosenkarz informuje, że zgłosił sprawę na policję i prokuraturę. Zapowiada też, że to nie koniec ujawniania nagrań.

Sprawa zdaje się być poważna, jeśli wierzyć Michałowi, który twierdzi, że mężczyzna oferował bilety na koncert w zamian za seks!

Na początku nas to śmieszyło, później zaczęliśmy się zastanawiać nad zdrowiem psychicznym nagranego a na samym końcu byliśmy zmuszeni zgłosić sprawę do prokuratury i na policję ... (...) Człowiek oferował bilety na koncert w zamian za sex, groził rodzinie naszego tourmenagera a na samym końcu przyjechał pod mój dom ...

- brzmi post Wiśniewskiego, któremu towarzyszy to nagranie:

Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Zobacz też:

NAJNOWSZE