Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę i... wielkie długi? Rozwód nie będzie łatwy!

2019-03-20 11:39
Michał Wiśniewski
Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej nie będzie prosty. Dziennikarze jednego z dzienników twierdzą, że lider Ich Troje ma już nową dziewczynę i niewykluczone, że to właśnie dla niej rzucił żonę. Jeśli to prawda, Dominika Tajner nie puści tego Michałowi płazem. Ale to nie wszystko! W tle rozwodu Wiśniewskich mogą się też pojawić wielkie pieniądze. Tyle, że nie do podziału, a do... oddania!

Dominika Tajner-Wiśniewska zdążyła ledwie zejść z parkietu programu Taniec z Gwiazdami, a na jej głowę spadła jak grom z jasnego nieba druzgocąca wiadomość. Michał Wiśniewski postanowił kolejny raz wziąć rozwód!

Czy lider Ich Troje rzucił żonę dla innej kobiety? Tak sugerują polskie dzienniki. Jego wybranką ma być tajemnicza seksowna brunetka... Jeśli to prawda, Dominika Tajner ma prawo mocno się wkurzyć.

MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ?

Michał Wiśniewski idzie na rekord. Lider Ich Troje kolejny raz bierze rozwód. Który to już? Chyba czwarty, ale dość łatwo się pogubić... :)

Plotki o rozwodzie Wiśniewskich podziałały na dziennikarzy, jak krew na rekiny i nie musieliśmy długo czekać, aż w sieci pojawią się fotki Michała Wiśniewskiego z nową dziewczyną. Czy to właśnie dla niej wokalista zostawił żonę?

MICHAŁ WIŚNIEWSKI
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska

Autor: Damian KLAMKA/East News

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska PARĄ?! Wokalistka Ich Troje komentuje plotki!

Początkowo krążyły plotki, że Michał Wiśniewski romansuje z wokalistką Ich Troje, Agatą Buczkowską. Okazuje się jednak, że w jego życiu pojawiła się zupełnie inna dziewczyna i to właśnie ona może być powodem rozwodu Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner!

Mowa o 28-letniej Agnieszce. Super Express sugeruje, że to właśnie ona mogła namieszać w głowie Michałowi!

Agnieszka mieszka w Warszawie i podobno bardzo chce przebić się do show biznesu. Sama jednak ucina plotki na temat swojego rzekomego romansu z Michałem Wiśniewskim.

Nie udzielam żadnych informacji na temat mojego prywatnego życia. Pan Michał również sobie tego nie życzy

- powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu.

MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA WIELKIE DŁUGI? CZY CIĄŻĄ TEŻ NA DOMINICE?

Niestety wypalony związek to nie jedyny problem. W tle rozwodu mówi się też o ogromnych pieniądzach. Niestety nie do podziału, a do spłacenia!

Z doniesień innego polskiego tabloidu wynika, że Michał Wiśniewski ma ogromne długi. Fakt podaje, że lider Ich Troje ma do spłacenia aż 4 mln złotych. Chodzi o kredyty zaciągnięte lata temu w SKOK Wołomin. Co ciekawe, kredyty mogą być wspólne, zaciągnięte razem przez Michała i Dominikę, a to oznacza, że rozwód nie przebiegnie tak łatwo, jak mogło się wydawać!

Jak donosi Fakt, Michał Wiśniewski wziął w 2006 roku 2,8 mln złotych kredytu na zakup mieszkania w Warszawie. Miał spłacić z tej kwoty zaledwie 600 tysięcy złotych. Obecnie wokalista ma być podobno zadłużony na 2 miliony 127 tysięcy złotych.

Mówi się czasem, że nic tak nie cementuje małżeństwa, jak wspólny kredyt. Przykład Wiśniewskich może pokazywać jednak, że to kompletna bzdura...

NAJNOWSZE