Michał Wiśniewski

i

Autor: WBF

Michał Wiśniewski planuje szósty ślub. Nie ma dość?

2022-05-09 13:21

Michał Wiśniewski niedługo będzie mógł zastąpić Izabele Janachowską w temacie wydawania ekspertyz ślubnych. Choć stosunkowo niedawno na świat przyszło jego kolejne dziecko Falco Amadeus, na jaw wychodzi, że wokalista planuje kolejny ślub. Spokojnie, będzie to ślub z tą samą, aktualną (na dziś) żoną. Czy podwójne przypieczętowanie miłości będzie gwarancją już nierozerwalnego związku?

To Izabela Janachowska uchodzi za najpopularniejszą polską ekspertkę od ślubów, jednak Michał Wiśniewski będzie miał chyba okazję, by ją wygryźć. Muzyk organizuje bowiem swój szósty ślub, o czym opowiedział na łamach pisma Party. Okazuje się bowiem, że razem ze swoją piątą żoną chce powtórzyć przysięgę małżeńską. Zdradził też nawet już gdzie i kiedy.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 6.05.2022

Z racji tego, że na nasz pandemiczny ślub nie mogliśmy zaprosić wszystkich gości, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli to nadrobić. Dlatego właśnie we wrześniu będziemy świętować 50. urodziny Michała, a przy okazji odnowimy przysięgę małżeńską i wyprawimy wesele - tłumaczy Pola Wiśniewska w rozmowie z "Party".

Nasz ślub zbiegł się z początkiem pandemii, dlatego ze wszystkich planów związanych z tą uroczystością musieliśmy zrezygnować. Ostatecznie świętowaliśmy go w bardzo wąskim gronie, bez rodziny i przyjaciół - wspomina ten dzień Pola.

Michał Wiśniewski żona

Michał wiśniewski na koncie ma 4 nieudane małżeństwa. Chwilę po rozwiedzeniu się z Dominiką Tajner związał się z wówczas tajemniczą Polą. Para unikała medialnego rozgłosu a pobrała się w kwietniu 2020, gdy na całym świecie szalała pandemia. Pola jednak nie ukrywała się długo i szybko zdecydowała się na wejście w publiczne życie, co więcej - małżonkowie powiększyli rodzinę. Na świat przyszedł ich syn Falco Amadeus.