Young Leosia

i

Autor: Leon Pietrzak/ESKA

Wcieliła się w Young Leosię. Polały się gorzkie komentarze

2022-05-09 12:54

Young Leosia w przeciągu zaledwie dwóch lat bezpardonowo podbiła polski rynek muzyczny. Raperka cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że niezależnie od tego czy zapytasz o nią dziecko dorosłego - będzie wiedział o kim mowa. Nic więc dziwnego, że pojawiła się jako jedna z "opcji" do charakteryzacji w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie uwierzycie, kto w nią się wcielił i jakie zebrał za to cęgi...

Young Leosia zaczęła od "Szklanek" a później były już tylko "Hulanki" Do jej hitów bawią się i młodzi, i starzy, a charakterystyczna różowowłosa raperka bije rekordy popularności. Była już kanapa w Wojewódzkiego, była też w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jednak nie jako uczestnik, a jako... Jako persona do naśladowania. Traf chciał, że wcieliła się w Młodą Leokadię Karolina Pisarek.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 6.05.2022

Karolina Pisarek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Karolina Pisarek wiedziała, że udział w TTBZ to eksperyment, ale nad tym, czy się go podjąć nie myślała ani chwili. Modelka zdecydowała, że da publiczny popis swoich talentów tanecznych, wokalnych i aktorskich. Jak jej to wyszło? Pierwsze recenzje i reakcje fanów nie były szczególnie przychylne. Pisarek jednak się nie poddawała i z pewnością siebie podejmowała się kolejnych wyzwań. Young Leosi również nie odpuściła. Reakcja fanów? Mieszana.

Wielu moich znajomych bawiło się przy tej nucie i w ten sposób odreagowywali pandemię. Jest bardzo wdzięczna dla słuchacza, ale rapowanie w tym tempie to wyzwanie. Czasem brakuje tchu – powiedziała modelka.