Stylizacje gwiazd

Michał Szpak odsłania umięśniony tors w kusym topie. Udana stylizacja? [ZDJĘCIA]

2024-06-13 14:26

Michał Szpak słynie ze swobodnego podejścia do mody. Na publiczne wyjścia często wybiera niecodzienne stylizacje, które przyciągają uwagę mediów. Na uroczystym ogłoszeniu wyników konkursu "Polskie Nagrody Różnorodności" pokazał się w kusym topie, skórzanych spodniach i futurystycznych, niebotycznie wysokich butach. Jak wam się podoba?

Michał Szpak, już od czasów swojego występu w programie "X-Factor" uważany jest za barwnego ptaka polskiej sceny muzycznej. Przez lata wzbijał się na wyżyny popularności, zachwycając swoim głosem i osiągając status prawdziwej gwiazdy. Niezaprzeczalnie jest jednym z najbardziej utalentowanych artystów naszych czasów, ale też osobą niezwykle inspirującą. Jego outfity potrafią zaskoczyć, a najnowsza stylizacja, którą zaprezentował podczas jednego z eventów spotkała się dużym zaciekawieniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Szpak marzy o założeniu rodziny. Przyznał, jakim byłby ojcem

Któremu influencerowi przywalilibyście najchętniej? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Michał Szpak pręży się przed fotoreporterami

W środę 12 czerwca 2024 odbyło się ogłoszenie wyników w konkursie "Polskie Nagrody Różnorodności" (Polish Diversity Awards 2023) przyznawanych przez redakcję „My Company Polska” za różnorodność, równość i inkluzywność, jaką reprezentują osoby znane i lubiane w swojej pracy i otoczeniu. Na gali nie zabrakło znamienitych gwiazd polskiego show-biznesu, m. in. Andrzeja Seweryna, Katarzyny Dowbor, Dżagi, Piotra Jaconia, czy Michała Szpaka, który został jednym z laureatów.

Po odebraniu nagrody zapozwał na ściance, a zdjęcia z imprezy obiegły internet. Szpak zaprezentował się bowiem w bardzo oryginalnych outficie - czarnych, skórzanych spodniach, złotym topie na ramiączkach, w którym zaprezentował umięśniony tors, a całość stylizacji dopełnił niebotycznie wysokimi butami w brązowym kolorze.