Michał Szpak dokonał coming outu? Jest stanowcza odpowiedź muzyka

i

Autor: AKPA Michał Szpak dokonał coming outu? Jest stanowcza odpowiedź muzyka

Michał Szpak dokonał coming outu? Jest stanowcza odpowiedź muzyka!

2022-06-17 14:17

Michał Szpak znalazł się na językach całego kraju. Po tym, jak zamieścił obszerny wpis w social mediach, wysnuto podejrzenia jakoby popularny wokalista właśnie dokonał coming outu. Ile jest w tym prawdy? Mamy odpowiedź!

Michał Szpak zasłynął udziałem w programie X Factor i od tamtego czasu należy do czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W mediach społecznościowych wokalisty pojawiły się ostatnio dwa wpisy, niejako nawiązujące do trwającego obecnie miesiąca dumy, które wzbudziły podejrzenia internautów. Czy Michał Szpak faktycznie dokonał coming outu? Nic z tych rzeczy!

Michał Szpak dokonał coming outu? Jest stanowcza odpowiedź muzyka

Na InstaStories Michała Szpaka pojawił się obszerny wpis, w którym wokalista zwrócił się do społeczności LGBTQ+, okazując swoje wsparcie. Pisał w nim między innymi o tym, że marzy mu się świat pełen wolności, gdzie każdy może być tym, kim chce i kochać tego, kogo chce. 

Ten świat, w którym żyjemy, to za mało. Za dużo w nim nakazów, restrykcji, przemocy. Za dużo w nim tych, którzy nas nie znają. Za mało w nim barw, czułości, rozkoszy. Nas w nim za mało. Chcemy innego świata. Świata, w którym jest miejsce dla każdej i każdego. Świata, który zamiast mówić, kim masz być, przekona się, kim jesteś naprawdę [...] I jeśli kiedykolwiek, queerowa istoto, poczujesz się sama, to pamiętaj: nigdy nie byłaś, nie jesteś i nie będziesz sama. Bo Queerarchia jest w Tobie! Queerarchia jest we mnie i w każdym, kto chce żyć jej prawem. [...] Bądź z nami, queerami - napisał Michał Szpak na Instagramie. 

Co więcej, na TikToku Michała Szpaka pojawiło się nagranie, w którym opowiedział o tym, czy jest dla niego miłość. Internauci szybko wysnuli wniosek, że wokalista dokonał właśnie coming outu, a wieść ta szybko obiegła social media. Jak się jednak okazuje, nie jest to prawdą. Portal Pudelek.pl zwrócił się do Michała Szpaka z prośbą o komentarz. Piosenkarz wyznał, iż jego ostatnia działalność w sieci związana jest z projektem, przy którym obecnie pracuje. Podkreślił też, że gdyby zamierzał dokonać coming outu, zrobiłby to w bardziej spektakularny sposób.

Jest to oda, która została wystosowana przez organizatora wydarzenia, w którym biorę udział jako juror. Życie miasta nie jest mi obojętne i każda forma wsparcia jest ważna. Miesiąc wolności. Gdybym chciał zrobić coming out, zrobiłbym to w bardziej spektakularny sposób - czytamy w oświadczeniu Michała Szpaka, skierowanym do Pudelka. 

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51