Michał Koterski i jego dziewczyna Dagmara Bryzek

i

Autor: WBF

Michał Koterski z nową dziewczyną. To znana aktorka, młodsza od Miśka o 18 lat!

2021-08-17 6:37

Media donoszą, że Michał Koterski ma nową dziewczynę! 41-letni "Misiek" zakochał się podobno w znanej aktorce. To Dagmara Bryzek, gwiazda młodsza od Michała aż o 18 lat! Co o niej wiemy?

Jeszcze rok temu Michał Koterski pozował dumnie na ściankach u boku swojej ówczesnej miłości, Marceli Leszczak, ale wiele wskazuje na to, że w życiu osobistym "Miśka" rozpoczął się nowy rozdział. Media donoszą, że Michał Koterski ma nową dziewczynę! U jego boku miała pojawić się młoda aktorka, Dagmara Bryzek.

Kim jest domniemana nowa dziewczyna Michała Koterskiego, jak się poznali i co on sam mówi o swoim związku? Sprawdźcie najnowsze szczegóły!

Nowa dziewczyna Michała Koterskiego. Kim jest Dagmara Bryzek?

Nowa miłość Miśka Koterskiego, o której pod koniec lata 2021 zrobiło się tak głośno, to aktorka serialu "Korona królów". Dagmara Bryzek stoi dopiero na początku swojej aktorskiej kariery. Przyjaciółka "Miśka" studiuje jeszcze na  krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego.

Jak dowiadujemy się z mediów, aktorstwo nie jest jednak jedyną pasją Dagmary. Nowa dziewczyna Michała Koterskiego gra także na fortepianie oraz śpiewa. Jakby tego było mało, jest też zawodową tancerką tańca towarzyskiego!

Dagmara Bryzek i Michał Koterski poznali się na planie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". 

Co sam "Misiek" mówi o swoim związku?

Zapytany niedawno o nową dziewczynę, Michał Koterski odpowiedział dziennikarzom "Faktu":

Nie chcę powiedzieć, bo jeszcze nie jestem na to gotowy. Ale jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze. Jak to mówią, każda tajemnica w końcu wyjdzie na wierzch.

Michał Koterski dodał, że nie zamierza niczego ukrywać, ale chce dać sobie jeszcze trochę czasu. 

Trzymamy kciuki za nowy związek i czekamy na pierwsze oficjalne wspólne zdjęcia aktorskiej pary!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 13.08.2021