Maciej Dowbor nie zna angielskiego? Misiek Koterski go nauczył. To wideo to hit! [18+]

2021-06-29 11:36 mm
Maciej Dowbor i Misiek Koterski
Autor: instagram.com / maciej_dowbor lekcja angielskiego w wykonaniu Macieja Dowbora i Miśka Koterskiego, jak w filmie Dzień świra

Zdaniem wielu widzów Maciej Dowbor zaliczył ogromną wtopę na Polsat SuperHit Festiwal, bo do zespołu Maneskin mówił po polsku. Czy Dowbor nie zna angielskiego? Na Instagramie prezentera pojawiło się właśnie wideo z udziałem... Miśka Koterskiego, który "uczy" Macieja Dowbora mówić po angielsku. Fani filmu "Dzień świra" będą zachwyceni!

Weekendowy Polsat SuperHit Festiwal okazał się wielkim hitem, a gwiazdą sobotniego wieczoru był oczywiście włoski zespół Maneskin, czyli zwycięzcy tegorocznej Eurowizji. Podczas ich występu nie zabrakło kontrowersyjnych momentów, jak choćby słynny pocałunek muzyków Maneskin ze specjalnym przesłaniem do polskich fanów. 

Zdaniem części widzów nie obyło się bez wpadki, a jej ciężar spadł na obecnego na festiwalowej scenie Macieja Dowbora. Prezenter rozmawiał z muzykami Maneskin po polsku, co niektórzy widzowie odebrali jednoznacznie: Maciej Dowbor nie zna angielskiego!

Czy rzeczywiście?

Misiek Koterski uczy Dowbora angielskiego

Maciej Dowbor postanowił rozprawić się z plotkami i zademonstrować swoje umiejętności lingwistyczne. A pomógł mu w tym sam Misiek Koterski. Kto zna dobrze film "Dzień świra", od którego rozpoczęła się wielka kariera Miśka, ten na pewno świetnie kojarzy słynną lekcję angielskiego, jakiej udzielał mu filmowy ojciec (w tej roli niezastąpiony Marek Kondrat).

Misiek Koterski i Maciej Dowbor odtworzyli słynną scenę na Instagramie.

UWAGA: podobnie jak w oryginale, nie obeszło się bez wulgaryzmów, dlatego zamieszczonego poniżej filmiku nie powinni oglądać nieletni!

Jak oceniacie postępy Maćka Dowbora? Radzi sobie chyba całkiem nieźle. No ale z takim nauczycielem język angielski wchodzi sam! XD

A poniżej znajdziecie oryginał słynnej scenki z lekcji angielskiego z filmu "Dzień świra", w wykonaniu Marka Kondrata i młodego Miśka Koterskiego.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.06.2021
NAJNOWSZE