Michael B. Jordan

i

Autor: Rex Features/East News

Michael B. Jordan na OnlyFans! Chce wykorzystać swoje ciało i pomóc w walce z pandemią

2020-11-24 17:10

Niedawno Michael B. Jordan został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną świata magazynu People. Teraz aktor chce wykorzystać swoje ciało w słusznej sprawie. Michael B. Jordan chce zacząć działać na portalu dla dorosłych - OnlyFans. W ten sposób wspomoże tych, którym pandemia odebrała możliwość zarobku.

Michael B. Jordan dostąpił ogromnego zaszczytu. Co roku magazyn People przyznaje komuś tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata. W tym roku otrzymał go Michael B. Jordan. Aktor zamierza zrobić z tego faktu użytek. Założy konto na OnlyFans!

OnlyFans to portal dla dorosłych. Płacąc za subskrypcję, dostajemy materiały premium. Początkowo był to portal głównie dla pracowników seksualnych. Jednak w czasie pandemii zarejestrowali się tam także artyści czy trenerzy. Swoje konto na OnlyFans ma sporo gwiazd!

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Michael B. Jordan będzie się rozbierał, by walczyć z pandemią?

Tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata zobowiązuje. Michael B. Jordan zapowiedział, że chce użyć swojego ciała w szczytnym celu!

W ostatnim odcinku Jimmy Kimmel Live gościem był Michael B. Jordan. Podczas rozmowy Jimmy Kimmel zażartował, że zarost aktora mógłby zebrać nawet 250 000 dolarów rocznie na OnlyFans. Wtedy najseksowniejszy mężczyzna świata zdradził, że faktycznie ma taki plan.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?

Właściwie mam zamiar założyć konto, ale jak wszystkie dochody, które chcę przeznaczyć na szkołę fryzjerską, ponieważ podczas kwarantanny było tak wiele firm i szkół, które zostały zamknięte. Mój fryzjer Joe i cały zespół planowaliśmy to, więc będziemy pracować nad systemem.

Mówił już zupełnie poważnie Michael B. Jordan.

Aktor zamierza wykorzystać swoje ciało w dobry sposób i pomóc finansowo tym, którzy przez pandemię stracili środki do życia.

Przystojny i z wielkim sercem! Co za połączenie...