Gwiazdy w serwisie OnlyFans

i

Autor: Rex Features/East News, JASA/Backgrid/East News, Derek Storm / Splash News/EAST NEWS

Te gwiazdy korzystają z OnlyFans. Serwis zastąpi Instagram i Facebooka?

2020-09-26 10:00

Gwiazdy coraz częściej szukają nowych sposobów na dotarcie do swoich fanów. Jednym z modniejszych ostatnio kanałów komunikacji z własnymi wielbicielami dla wielu znanych osób stał się serwis OnlyFans. Czym różni się ta strona od innych mediów społecznościowych i które gwiazdy dołączyły już do społeczności OnlyFans?

Serwis OnlyFans nie jest nowy, ale dopiero w ostatnim czasie po jego możliwości sięgnęły najbardziej znane gwiazdy. 

Na czym polega zasada działania tej strony i które gwiazdy znajdziemy na stronie OnlyFans.com? 

Jak działa OnlyFans?

Zasada działania serwisu OnlyFans.com chyba najbardziej przypomina płatną telewizję w systemie PPV. Mówiąc najprościej jest to medium społecznościowe, ale dostęp do poszczególnych kont jest w nim płatny, tak jak dostęp do płatnych kanałów w kablówce. 

Serwis OnlyFans działa od 2006 roku, a siedziba jego operatora znajduje się w Londynie. W ostatnim czasie jednak strona mocno zyskuje na popularności w Stanach Zjednoczonych. Coraz więcej gwiazd decyduje się na założenie tam profilu i udostępnianie ekskluzywnych materiałów wyłącznie tym fanom, którzy za to zapłacą.

ESKA XD #003

Ile kosztuje dostęp do OnlyFans?

Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest prosta, bo ceny dostępu do swoich materiałów określają same gwiazdy. Zazwyczaj koszt odblokowania ekskluzywnej zawartości waha się od kilku do kilkunastu dolarów. Bywa jednak, że dostęp kosztuje nawet kilkadziesiąt "zielonych" miesięcznie.

Z danych dostępnych w sieci wynika, że firma obsługująca serwis OnlyFans zarabia 20% kwoty, jaką fani płacą za dostęp do poszczególnych kont wybranych gwiazd.

Sonda
Co myślisz o płaceniu gwiazdom za ekskluzywne materiały?

Które gwiazdy korzystają z OnlyFans?

Strona OnlyFans staje się coraz popularniejsza wśród gwiazd show biznesu. Jedną z osób, które dołączyły do użytkowników serwisu w ostatnim czasie jest np. była aktorka filmów dla dorosłych, Mia Khalifa. Ex aktorka porno nie udostępnia tam jednak rozbieranych zdjęć ani filmów erotycznych, tylko posty, w których dzieli się informacjami i materiałami, których nie chce udostępniać na publicznych kontach na Instagramie, Twitterze i Facebooku.

Dostęp do konta Khalify kosztuje niecałe 12 dolarów miesięcznie.

Z OnlyFans korzysta też m.in. Blac Chyna. Pod koniec kwietnia gwiazda zachęcała fanów do opłacenia abonamentu w tym serwisie, pokazując... swoje stopy w koszu pełnym winogron. Celebrytka wyceniła swoje posty na 19.99 dolarów miesięcznie.

Do grona gwiazd pokazujących swoje ekskluzywne materiały za opłatą dołączyła też niedawno Cardi B. Raperka chce za swoje wrzutki niecałe 5 dolarów miesięcznie.

Jednym z droższych artystów dostępnych na OnlyFans jest Safaree Samuels. Dostęp do jego postów kosztuje prawie 25 dolarów miesięcznie.

Z kolei Bella Thorne chce za swoje filmy 20 dolarów na miesiąc. Podobno chętnych nie brakuje - Bella w zaledwie tydzień zarobiła w ten sposób 2 miliony dolarów!