Tyga

i

Autor: AXELLE WOUSSEN/Bauer Griffin/East News

Tyga nagrał sex-taśmę z gwiazdą Tik Toka? Jego konto na OnlyFans coraz popularniejsze

2020-10-12 13:41

Moda na OnlyFans dotarła do gwiazd. Swoje konto w serwisie, gdzie można udostępniać materiały dla dorosłych, zakładają kolejne gwiazdy. Niedawno do OnlyFans dołączył Tyga, który zachęcał swoich fanów do obserwowania jego konta, dodając w sieci gorące zdjęcia z nagimi kobietami. Teraz internauci dyskutują o jego rzekomej sex-taśmie...

Tyga wpadł ostatnio na ciekawy pomysł zarabiania i wzbudzenia emocji wśród swoich fanów i założył konto na OnlyFans. Założenie serwisu jest proste - udostępnianie przez użytkowników treści mogą oglądać tylko ci, którzy wykupili płatną subskrypcję konta. Szybko okazało się, że internauci zaczęli wykorzystywać portal przede wszystkim do... udostępniania treści dla dorosłych. Teraz chce z tego skorzystać Tyga.

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, Tyga od kilku tygodni zachęcał swoich fanów do płatnego obserwowania na Instagramie jego konta na OnlyFans. Były facet regularnie dodawał na swój profil na Instagramie zdjęcia z nagimi kobietami i dodawał link do swojego profilu w nowym serwisie. Teraz wychodzi na jaw, co tak naprawdę może pokazywać fanom za pieniądze...

Sonda
Co myślisz o płaceniu gwiazdom za ekskluzywne materiały?

Tyga opublikował sex-taśmę?

W sieci aż huczy od rzekomej seks-taśmy, którą Tyga miał dodać na swój profil na OnlyFans. Jak twierdzą internauci, raper pochwalił się pornograficznym filmem, który miał nagrać z 23-letnią gwiazdą Tik Toka, Bellą Poarch. Były facet Kylie Jenner i influencerka byli jakiś czas temu widywani razem.

W odpowiedzi na plotki wielu internautów pyta, gdzie właściwie można zobaczyć nagranie. Jak podają na Twitterze niektórzy, mimo doniesień, w sieci trudno wypatrzeć teks-taśmę Tygi.

Myślicie, że wpadłby na pomysł opublikowania własnej seks-taśmy?

ESKA XD #005
Wyświetl ten post na Instagramie.
Don’t let Nobody Stop Yo Fun! Post udostępniony przez T-Raww (@tyga)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Register to vote Post udostępniony przez T-Raww (@tyga)