Melania Trump czy Jill Biden? Porównujemy styl pierwszej damy i jej kontrkandydatki

2020-11-07 11:47 kp

Kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych? Odpowiedź na to pytanie wciąż pozostaje niewiadomą, a w USA od kilku dni trwa liczenie głosów. Jeśli Donald Trump przegra wybory - a jak dotąd wyniki wskazują raczej na zwycięstwo Joe Bidena - nie tylko on będzie musiał wyprowadzić się z Białego Domu. Czy Stany będą miały nową pierwszą damę? Kim jest Jill Biden?

Zmiana na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych oznacza też zmianę pierwszej damy. Choć podczas kampanii partnerki kandydatów pozostają nieco w cieniu swoich mężów, już po ogłoszeniu zwycięzcy wszystkie oczy są skierowane również na nową pierwszą damę. Każda pierwsza dama w historii wyróżnia się swoim własnym stylem i zdobywa swoich własnych wielbicieli. Czy przez kolejne cztery lata będziemy oglądać na tym stanowisku Melanię Trump, czy też zastąpi ją Jill Biden?

Już pierwszego dnia po wyborach media społecznościowe obiegło zdjęcie, na którym pod Białym Domem stanęła ogromna ciężarówka do przeprowadzek. Internauci żartowali, że to Melania Trump pakuje już swoje rzeczy i przygotowuje miejsce dla Jill Biden. Czy tak się stanie, dowiemy się za jakiś czas.

>> Melania Trump już wyprowadza się z Białego Domu? Ciężarówka pod White House hitem sieci!

ESKA XD #009

Melania Trump czy Jill Biden? Jedna z nich będzie Pierwszą Damą

Warto tymczasem przyjrzeć się kontrkandydatce Melanii Trump do tytułu pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Kim jest Jill Biden? Ile ma lat i jaki jest jej styl? Sprawdźcie!

Jill Biden ma 69 lat i z wykształcenia jest pedagogiem. Wyszła za Joe Bidena w 1977 roku, a cztery lata później urodziła córkę. Przez wiele lat uczyła języka angielskiego na uniwersytecie i nie porzuciła pracy nawet w 2008 roku, gdy Joe Biden został wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, a ona tzw. drugą damą. Jak donosiły media, w 2020 roku gorąco wspierała go w decyzji kandydowania na prezydenta USA. Podczas kampanii w ostatnich tygodniach zawsze mu towarzyszyła i wygłosiła kilka płomiennych przemówień. Osobiście Jill Biden angażuje się przede wszystkim w kwestie dostępu do edukacji. W 2017 roku razem z mężem założyła fundację, której celem była walka z przemocą wobec kobiet, wspieranie osób LGBT oraz rodzin wojskowych.

>> Gambit królowej: David Beckham fanem Marcina Dorocińskiego! Udostępnił jego zdjęcie

Jaki Jill Biden ma styl? Żona Joe Bidena unika krzykliwych kolorów i wyzywających krojów. Jako 69-letnia żona jednego z najważniejszych polityków kraju zawsze wygląda nienagannie i z klasą. Lubi ciemne odcienie, a jeśli decyduje się na kolor, to rzadko będzie to intensywny odcień. Jill Biden lubi pokazywać nogi, a jej ulubiona długość spódnicy to lekko za kolano.

Czy jako pierwsza dama prezentowałaby się lepiej niż Melania Trump? A może nikt nie dorówna żonie Donalda Trumpa? Porównajcie zdjęcia i dajcie znać, co sądzicie!

Sonda
Która ma lepszy styl?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE