Meghan Markle i Archie na nowych zdjęciach. Widać duży brzuch i twarz synka!

2021-04-23 8:51 kp
Meghan Markle u Oprah Winfrey
Autor: CBS/Ferrari Press/East News

Odkąd Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się za ocean, bardzo dbają o to, by paparazzi nie niepokoili ich w codziennym życiu. Para stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa - wystarczy wspomnieć o ogromnym płocie, który mieli postawić wokół posiadłości, w której wcześniej mieszkali. Tym razem fotografom udało się jednak zrobić zdjęcia Meghan Markle w ciąży i jej synka!

Opuszczając brytyjską monarchię Meghan Markle i książę Harry otwarcie mówili, że od tamtego momentu będą kontaktować się z mediami na własnych zasadach. Jako od czynnych royalsów, od Sussexów oczekiwano pewnych kroków - jak chociażby pokazanie dziecka po porodzie - których oni konsekwentnie odmawiali. Teraz jednak sami decydują o tym, co i kiedy pokazują światu.

I tak Meghan Markle i książę Harry najbardziej dbają o prywatność swojego syna. Odkąd para zamieszkała w Ameryce, pokazała fanom chłopca zaledwie kilka razy. Również paparazzim nie udawało się dotąd przyłapać Sussexów razem z Archiem. Aż do teraz!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Meghan Markle i Archie na nowych zdjęciach

Tuż po tym, jak książę Harry wrócił do Kalifornii z Londynu, gdzie uczestniczył w pogrzebie księcia Filipa, paparazzi spotkali Meghan Markle z synem na jednej z ulic w Los Angeles. Meghan Markle miała na sobie codzienne jeansy i kurtkę, spod której wystawał jej bardzo duży, ciążowy brzuch - ex-księżna ma urodzić już w ciągu najbliższych tygodni.

Meghan niosła na rękach Archiego, który miał na głowie szarą czapkę, a na plecach uroczy, zielony plecak. Zdjęcia można zobaczyć w serwisie Page Six.

Przypomnijmy, że Meghan Markle nie towarzyszyła księciu Harry'emu w podróży do Wielkiej Brytanii. Oficjalnie 10-godzinnego lotu ciężarnej odradził jej lekarz. Książę Harry spędził więc sam w Londynie kilka dni. I choć rozmawiał ze swoimi najbliższymi, media nie mają wątpliwości, że do przełomu w jego relacjach z royalsami nie doszło. Po tym, jak Harry u boku Meghan Markle oskarżył monarchię w wywiadzie dla Oprah Winfrey o rasizm, stosunki między nim a jego ojcem i bratem są bardzo trudne.

NAJNOWSZE