Meghan Markle i książę Harry wybrali imię dla córki? "Chcą, by miało znaczenie"

2021-04-22 10:58 kp
Książę Harry i Meghan Markle w ciąży w 2019 roku
Autor: Facundo Arrizabalaga/Press Association/East News

Już za kilka tygodni Meghan Markle i książę Harry przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Termin porodu księżnej przewidziany jest na czerwiec, zatem Sussexowie bardzo intensywnie przygotowują się już na pojawienie się ich córki na świecie. Jednym z najbardziej interesujących tematów dla ich fanów jest oczywiście imię, jakie nadadzą dziewczynce. Czy już je wybrali?

Fani Meghan Markle i księcia Harry'ego czekają na narodziny drugiego dziecka pary. Córka Sussexów ma przyjść na świat na przełomie wiosny i lata tego roku, a to oznacza, że książęta są obecnie już mocno zaaferowani oczekiwaniem na pojawienie się dziewczynki. Czy o porodzie poinformują natychmiast? Znając skrytość Meghan i Harry'ego, zapewne najpierw spędzą trochę czasu z dala od mediów, ciesząc się powiększoną rodziną.

Jedną z najciekawszych dla fanów kwestii jest ta dotycząca imienia córki Meghan Markle i księcia Harry'ego. Choć wśród typów internautów najczęściej pojawia się Diana, mało prawdopodobnym jest, że to właśnie to imię otrzyma dziewczynka.

>> Meghan i Harry nazwą swoją córkę Diana? Kate i William ich wyprzedzili!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Meghan i Harry wybrali imię?

Jak donoszą znajomi Sussexów, Meghan Markle i książę Harry wciąż zastanawiają się nad imieniem dla córki.

Jeszcze nie zdecydowali. Jest kilka najlepszych imion, ale nic konkretnego. Zarówno ona, jak i Harry są bardzo podekscytowani możliwością posiadania większej rodziny.

- czytamy.

Parze zależy przede wszystkim na tym, by imię, które wybiorą, niosło za sobą jakieś znaczenie. Tak, jak było to w przypadku Archiego, który po szkocku oznacza "prawdziwy i odważny", a po niemiecku - "naprawdę odważny". Również drugie imię ich syna nie było przypadkowe. Harrison oznacza przecież "syn Harry'ego".

Jak myślicie, na co postawią Meghan i Harry?

Tymczasem przypomnijmy, jak Meghan Markle wyglądała w pierwszej ciąży:

NAJNOWSZE