Książka Meghan Markle to KLAPA! Wyniki sprzedaży poematu są fatalne

2021-06-16 13:41 kp
Książka Meghan Markle
Autor: Vax Live/Ferrari Press/East News; Rex Features/East News

Po odejściu z brytyjskiej monarchii Meghan Markle rozwija się na najbardziej zaskakujących polach. Żona księcia Harry'ego została m.in. pisarką i wydała swoją pierwszą książkę z poematem pt. Ławka. Wyniki sprzedaży nie są jednak zadowalające - twórczość Meghan nie trafiła do zestawienia najlepszych pozycji. Jak myślicie, dlaczego fani w Wielkiej Brytanii nie rzucili się na The Bench?

Jeszcze jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan Markle narzekała na brak swobody w jej działaniach. Wszelkie aktywności księżnej kontrolowali brytyjscy urzędnicy, którzy - jeśli ich zdaniem pomysł nie był odpowiedni dla księżnej - nie wyrażali na nie zgody. Dziś jednak żona księcia Harry'ego może robić to, na co ma ochotę, co pokazała już, udzielając chociażby głośnego wywiadu Oprah Winfrey.

Meghan Markle postanowiła wydać też książkę. Księżna ogłosiła niedawno premierę swojego poematu The Bench, który powstał jako hołd dla miłości między ojcami a dziećmi. Inspiracją była oczywiście relacja jej męża z Archiem. 40-stronicowe wydawnictwo wzbogaciły ilustracje nagradzanego artysty, Christiana Robinsona.

>> Meghan Markle wydaje książkę dla dzieci! Zaczęło się od wiersza dla Harry'ego

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Książka Meghan Markle nie jest hitem

Jak teraz donoszą jednak brytyjskie media, książka Meghan Markle nie odniosła sukcesu w kraju. The Bench nie udało się dostać do zestawienia 50 najlepiej sprzedających się pozycji, a w pierwszym tygodniu po premierze sprzedano zaledwie 3212 egzemplarze książki.

Z książką Meghan Markle wygrała chociażby książka piłkarza Marcusa Rashforda zatytułowana You are a Champion, którą sprzedano w ciągu tygodnia 10564 razy. Trudno jednak nie zrozumieć tego sukcesu - w końcu trwa EURO 2020.

Spodziewaliście się, że Meghan Markle zaliczy porażkę?

NAJNOWSZE