Meghan Markle wydaje książkę dla dzieci! Zaczęło się od wiersza dla Harry'ego

2021-05-04 17:26 kp
Meghan Markle i Archie
Autor: Save The Children UK/Ferrari Press/East News

Meghan Markle po raz kolejny zaskoczyła fanów swoim nowym projektem. Tym razem żona księcia Harry'ego postanowiła stworzyć coś w pojedynkę i napisała... książkę dla dzieci. Księżna Sussexu w specjalnym oświadczeniu ogłosiła datę premiery swojego książkowego debiutu, zdradziła, o czym on opowiada i co było inspiracją dla całej historii.

Meghan Markle i książę Harry nie pozwalają o sobie zapomnieć swoim fanom. Wszelkie inicjatywy, które podejmują ex-książęta, mają na celu nie tylko przynieść im zarobki po tym, jak zostali odcięci od królewskiego skarbca, ale i kontynuować ich zaangażowanie w ważne dla nich tematy. I tak w swoich podcastach para chce poruszać temat zdrowia psychicznego, a w dokumencie Netflixa opowiedzieć o zawodach Invictus Games, zainicjowanych przez księcia. Teraz Meghan Markle pochwaliła się swoim prywatnym projektem.

Żona księcia Harry'ego napisała książkę dla dzieci i właśnie ogłosiła datę premiery swojego literackiego debiutu. O czym opowiada?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Meghan Markle wydaje książkę dla dzieci

Książka dla dzieci autorstwa Meghan Markle nosi tytuł The Bench, czyli po polsku Ławka i ma opowiadać o więzi między ojcami i synami. Inspiracją dla historii byli dla Meghan Markle jej własny mąż i syn. Zanim Meghan pomyślała o stworzeniu książki, napisała dla księcia Harry'ego wiersz z okazji Dnia Ojca. To właśnie ten wiersz przerodził się później w historię dla dzieci.

The Bench zaczęło się jako wiersz, który napisałam dla mojego męża w Dzień Ojca, miesiąc po tym, jak Archie przyszedł na świat. To wiersz stał się tą historią.

- napisała Meghan Markle w oświadczeniu.

Za ilustracje w książce odpowiada nagradzany artysta Christian Robinson.

Christian stworzył piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami z różnych środowisk; ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna i Christian i ja ściśle współpracowaliśmy, aby przedstawić tę szczególną więź przez pryzmat inkluzywny. Mam nadzieję, że The Bench będzie rezonować z każdą rodziną, bez względu na makijaż, tak samo jak z moją.

- czytamy dalej.

Na okładce widzimy rysunek ławki pod drzewem, a obok niej kilka ptaków. Sama Meghan Markle w oświadczeniu wydawnictwa opisywana jest jako "matka, żona, feministka i aktywistka", która "obecnie żyje w rodzinnej Kalifornii z jej rodziną, dwoma psami i rozrastającym się stadem uratowanych kurczaków".

Premierę książki Meghan Markle zaplanowano już na 8 czerwca.

NAJNOWSZE