Książę Harry i Meghan Markle chcą być jak Nicola Scherzinger? Pilnie potrzebują doradcy

2021-06-15 14:00 AM
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Życie w Stanach Zjednoczonych dla księcia Harry’ego i Meghan Markle okazało się być nieco inne niż w ich wyobrażeniach. Para marzyła o spokojnym życiu z dala od obowiązków wynikających z należenia do rodziny królewskiej. Niestety okazało się, że do spokoju bardzo długa droga. Wścibscy paparazzi i fani na każdym kroku potrafią nieźle uprzykrzyć życie.

Meghan Markle i Harry mają jednak inny priorytet. Nie chcą tak mocno skupiać się na walce z fotoreporterami, ale na swoim rozwoju. Opuszczenie rodziny królewskiej to również utrata wielu przywilejów.

Meghan i Harry muszą liczyć się z tym, że jeśli chcą mieszkać w USA, muszą rozpocząć życie zawodowe, bo wraz z wyjściem z rodziny królewskiej, zmuszeni są sami na siebie zarabiać.

Pojawiły się doniesienia, że para chce poprosić o pomoc znanego doradcę biznesowego Ollie Aylingę. To bardzo dobry konsultant, który nie tylko ma spore doświadczenie, ale także współpracuje z gwiazdami.

Książę Harry i Meghan Markle pozazdrościli Nicoli Scherzinger?

Jedną z nich ma być Nicola Scherzinger i to właśnie jej historia miała zaważyć na tym, że książę Harry i Meghan rozważają zatrudnienie Aylingę.

Ollie Aylinge miał pomóc Nicoli odnieść nie tylko zawodowe sukcesy, ale także uzyskać ogromny przypływ gotówki. Podobno to właśnie dzięki niemu Scherzinger w ciągu siedmiu lat udało się zgromadzić na koncie aż 10 milionów funtów!

Według zagranicznych tabloidów Meghan i Harry również liczą, że doradca pomoże im zdobyć lukratywne kontrakty, co przyczyni się do zdobycia ogromnego zastrzyku gotówki.

Harry i Meghan szybko rozszerzają swoje biznesowe imperium, ale chcą, aby pomogli im ci najlepsi w branży. Ollie Ayling był główną osobą, która kierowała karierą Nicole, zarabianie pieniędzy i dbania o jej interesy. 

– podało źródło.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE