Królowa Elżbieta II przemówiła! Ostrzegała przed wywiadem Meghan Markle i Harry'ego?

2021-03-07 20:02 es
Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II
Autor: Pool / i-Images/EAST NEWS

Brytyjska rodzina królewska od dawna nie wzbudzała takiego zainteresowania! Już za kilka godzin w amerykańskiej telewizji ukaże się wywiad, którego Meghan Markle i książę Harry udzielą Oprah Winfrey. Kilka godzin wcześniej oficjalne przemówienie wygłosiła królowa Elżbieta II. Co przekazała poddanym?

Napięcie wokół brytyjskiej rodziny królewskiej sięga zenitu! Całe to szaleństwo wywołali Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey. Dwugodzinny wywiad, w którym obnażone zostaną tajemnice dworu królowej Elżbiety II, wzbudza ogromne zainteresowanie.

Już zwiastuny występu Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey podnosiły atmosferę. Wywiad zostanie wyemitowany o 20 w amerykańskiej telewizji. Będzie go można zobaczyć także w Polsce.

Gdzie obejrzeć wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey?

Już kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że przed ich występem oficjalne przemówienie wygłosi królowa Elżbieta II. Co powiedziała?

Oficjalne przemówienie królowej Elżbiety II przed programem Oprah Winfrey

Wszyscy byli zaskoczeni, gdy Pałac Buckingham poinformował o wystąpieniu królowej. Elżbieta II zdecydowała się przemówić do narodu kilka godzin przed wywiadem u Oprah Winfrey.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że królowa Elżbieta II odniesie się do plotek i dram, które wzbudza program. W swoim wystąpieniu monarchini nawet nie wspomniała o wnuku i jego żonie.

O czym więc mówiła królowa Elżbieta II?

O jednoczeniu się w dobie pandemii koronawirusa. Mówiła o wspólnocie i bliskości, wspólnej pracy i wsparciu.

W nadchodzącym tygodniu, świętując ducha przyjaźni i jedności, osiągnięcia Wspólnoty Narodów, mamy okazję zastanowić się nad innym czasem. Podczas gdy doświadczenia minionego roku były różne w całej Wspólnocie. Obudziły pokłady odwagi, zaangażowania i bezinteresownego oddania obowiązkom, zostały zademonstrowane w każdym kraju i na każdym terytorium Wspólnoty. W szczególności przez osoby pracujące na pierwszej linii, które zapewniają opiekę zdrowotną i inne usługi publiczne w swoich społecznościach.

Mówiła królowa Elżbieta II.

Na wyemitowanym w BBC nagraniu widzimy, jak przechadza się obok flag Wspólnoty Narodów w St George's Hall w zamku Windsor. W tym samym miejscu, w którym Harry i Meghan prawie dwa lata temu przedstawili światu małego Archiego.

Źródła The Sun przekonują, że królowa Elżbieta II nie zamierza oglądać wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey. Przez różnice czasu musiałaby wstawać w nocy, a zamierza zamiast tego "skupić się na kwestiach krajowych, w tym na pandemii i powrocie do szkoły."

NAJNOWSZE