Gwiazdy stają w obronie Meghan Markle! Rodzina królewska powinna ją PRZEPROSIĆ?

2021-03-06 21:02 es
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Emocje przed występem Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey sięgają zenitu. W międzyczasie brytyjska rodzina królewska ogłosiła, że dokładnie zbada sprawę prześladowania pracowników. Meghan Markle miała traktować ich okropnie i doprowadzać do płaczu. Teraz kolejne gwiazdy zabierają głos i przekonują, że rodzina królewska powinna... przeprosić!

Sytuacja w brytyjskiej rodzinie królewskiej dawno nie była tak napięta! Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey opowiedzą o swoim życiu na dworze królowej Elżbiety II i poza nim. Wszyscy uważają, że ex royalsi zdradzą najbrudniejsze sekrety!

W międzyczasie pojawiły się oskarżenia wobec Meghan Markle. Księżna Sussex miała dręczyć swoich pracowników i prześladowaniem doprowadzać ich do łez! Pałac Buckingham wszczął śledztwo w tej sprawie. Jednak zdaniem przyjaciół aktorki, powinni... przeprosić!

Gwiazdy stają w obronie Meghan Markle

Zanim Meghan Markle została księżną Sussex, była aktorką. A to znaczy, że ma wielu sławnych przyjaciół. Ci stanęli na wysokości zadania i podczas skandalu oczekują od rodziny królewskiej przeprosin.

Już jutro Meghan Markle i książę Harry w Oprah Winfrey będą opowiadać o swoim życiu w Anglii oraz USA. Być może poruszą temat rzekomego prześladowania pracowników przez księżną. Bez dwóch zdań będą omawiać sposób, w jaki Meghan była traktowana w Anglii.

Nie jest tajemnicą, że brytyjskie media jej nie lubiły. Trwająca nagonka często miała podłoże rasistowskie. Zdaniem przyjaciół Meghan Markle, rodzina królewska powinna oficjalnie przeprosić, że udało się ochronić Meghan przed hejtem.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

- Jestem naprawdę zszokowana, że zamiast próbować naprawić tę rozłam, zamiast wspierać Meghan i Harry'ego, który, jak sądzę, ewakuował żonę i swoją rodzinę z Anglii z powodu straszliwej nienawiści rasowej, na którą była narażona. Nie chciał, aby historia powtórzyła się po tym, co stało się z jego matką i mediami. Jestem po prostu zaskoczona, że nie próbowali nawet przeprosić za to, że jej nie chronili bardziej.

Mówiła Sunny Hostin, gospodyni show The View.

Współprowadząca, Meghan McCain zgodziła się, że niektóre zarzuty dotyczące zastraszania są „śmieszne”.

- To jest naprawdę interesujące, ponieważ jest to bardzo oczywisty sprzeciw wobec Meghan Markle, a jedną z rzeczy, o które jest oskarżana o nadużycia, jest wysyłanie e-maili do pracowników wczesnym rankiem.

Meghan Markle miała wysyłać im wiadomości o 5 rano.

Głos zabrał także Patrick J. Adams Slams, czyli jej partner z serialu Suits.

- Zawsze była potężną kobietą z głębokim poczuciem moralności i zawziętą etyką pracy i nigdy nie bała się mówić, być wysłuchana i bronić siebie i tych, których kocha. Podobnie jak reszta świata, przez ostatnie kilka lat obserwowałem ją ze zdumieniem.

- Zrobiło mi się niedobrze, gdy przeczytałem niekończące się rasistowskie, oszczerstwa wyrzucana w jej kierunku przez wszelkiego rodzaju media w Wielkiej Brytanii i na świecie, ale wiedziałem też, że Meghan jest silniejsza, niż ludzie myślą lub rozumieją i będą żałować, że jej nie docenili.

Pisał na Twitterze.

Wywiad u Oprah Winfrey rozpętał burzę! Po rozmowie wszystko się uspokoi, czy wprost przeciwnie?

NAJNOWSZE