Meghan i Harry mieli zamieszkać u Madonny? Kanadyjczycy wyśmiewają piosenkarkę

2020-02-07 14:24 mw
Madonna, Meghan Markle i książę Harry
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News, DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Po opuszczeniu królewskiego dworu Meghan i Harry zdecydowali się zamieszkać w Kanadzie, ale mogli podjąć zupełnie inną decyzję. Okazuje się, że swoje skromne mieszkanko oferowała im także Madonna. Piosenkarka proponowała, aby książę Harry i Meghan Markle zamieszkali w jej apartamencie w Nowym Jorku. Gwiazda żartowała, że nie powinni wyjeżdżać do Kanady, bo tam jest nudno. Jak łatwo się domyślić, Kanadyjczykom nie spodobał się jej żart.

Madonna w najbliższym czasie nie powinna chyba planować tras koncertowych po Kanadzie. Raczej nie spotka się tam ze zbyt ciepłym przyjęciem :) Gwiazda zaproponowała książętom Sussexu przeprowadzkę do Nowego Jorku. Madonna odradziła Meghan i Harry'emu Kanadę, bo jej zdaniem "jest tam nudno".

Jak łatwo się domyślić, Kanadyjczycy nie poznali się na poczuciu humoru Madge.

MADONNA WYŚMIANA PRZEZ KANADYJCZYKÓW

Czy książę Harry i jego żona powinni przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych? Zdaniem wielu osób prędzej czy później Meghan Markle i tak namówi męża na przeprowadzkę do Hollywood. Póki co jednak książęca para postanowiła zapuścić korzenie w Kanadzie. Meghan i Harry urządzają się właśnie w swoim pięknym nowym domu.

Madonna namawiała ich jednak, aby wybrali Nowy Jork. Gwiazda zaproponowała nawet wynajęcie swojego prywatnego mieszkania przy Central Park West.

Nie uciekajcie do Kanady. Tam jest tak nudno...

- mówi Madonna w filmiku, w którym oferuje książęcej parze swój osobisty apartament w NY. Dalej artystka zachwala największe zalety mieszkania: dwie sypialnie z najlepszym widokiem na Manhattan i niesamowity balkon.

Żarty z Kanady nie bardzo spodobały się obywatelom tego kraju. Poczucie humoru Madonny nie trafiło za bardzo w ich gust, ale to nie oznacza, że Kanadyjczycy sami są go pozbawieni. W odpowiedzi na tekst, że Kanada to nuda, odpowiadają: tak, jak 4 ostatnie płyty Madonny! XD

Kanadyjczycy odpowiadają Madonnie
Autor: facebook.com / Only in Canada

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE