Meghan Markle ogląda dom w Kanadzie za 35 mln dolarów. Piękniejszy niż pałac? [ZDJĘCIA]

2020-01-19 11:23 kp
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Brytyjska rodzina królewska w końcu doszła do porozumienia z Meghan Markle i księciem Harrym w kwestii ich odejścia z monarchii. Wiadomo, że Sussexowie oddadzą tytuły książęce i nie będą otrzymywać pieniędzy z królewskiego skarbca. Nie znaczy to jednak, że muszą martwić się o stan swoich finansów - Meghan Markle szuka dla nich naprawdę luksusowego, nowego domu.

Meghan Markle i książę Harry spełniają właśnie swoje marzenie o niezależnym życiu z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś Megxit nabiera kształtów - Pałac Buckingham ustalił już z Sussexami, w jaki sposób para będzie funkcjonowała poza monarchią. Wiadomo już, że Harry i Meghan oddadzą tytuły książęce i nie będą oficjalnie reprezentowali na świecie królowej Elżbiety II. Para nie będzie też pobierała pieniędzy przysługującej im z tych funkcji i odda 2,4 mln funtów, które przeznaczono na remont Frogmore Cottage.

Choć wszystkie te rozwiązania wydają się sporym utrudnieniem dla przyzwyczajonej dla życia na królewskim poziomie pary, wiele wskazuje na to, że Meghan Markle i książę Harry nie będą klepać biedy. Meghan Markle już teraz ochoczo szuka nowego domu w Kanadzie dla siebie i męża. Jej wybór padł na naprawdę luksusową rezydencję!

Meghan Markle szuka nowego domu

Jak donosi The Sun, Meghan Markle w ostatnich dniach intensywnie poszukuje w Kanadzie nowego domu dla siebie, Harry'ego i Archiego. Podczas gdy książę Harry mierzy się w Londynie z surowymi spojrzeniami członków swojej rodziny, Meghan jest już w nowym świecie - i wygląda na to, że będzie jej w nim bardzo dobrze!

Meghan Markle oglądała ostatnio luksusową posiadłość w Kitsilano w Vancouver. Willa z 1912 roku, której zdjęcia można obejrzeć na stronie biura nieruchomości Daniela Tan - tutaj, kosztuje ponad 35 milionów dolarów. W tej cenie właściciele będą mogli cieszyć się sześcioma łazienkami i sypialniami na czterech piętrach, widokiem na zatokę i góry oraz ekskluzywnym sąsiedztwem.

Myślicie, że Meghan Markle będzie tęskniła za Londynem? ;)

NAJNOWSZE