Kate i William ŚMIALI SIĘ z żartów o Harrym i Meghan. Ale nie wszystko ich bawiło!

2020-02-03 18:15 mw
Książę William i księżna Kate na BAFTA 2020
Autor: Jeff Gilbert-Telegraph/POOL supplied by Splash News / SplashNews

Kate i William, którzy byli gośćmi specjalnymi na gali BAFTA 2020, chcąc nie chcąc musieli wysłuchać kilku żartów na temat sytuacji związanej z Brexitem oraz tzw. Megxitem, czyli rezygnacją Meghan i Harry'ego z służby w rodzinie królewskiej. O ile dowcipy Brada Pitta rozbawiły książęcą parę, o tyle żarty Rebel Wilson już niekoniecznie. Zobaczcie reakcję książęcej pary na docinki aktorów.

Jedną z nagród BAFTA wygrał w tym roku Brad Pitt, który niestety nie mógł zjawić się na gali osobiście i o odczytanie w swoim imieniu krótkiego przemówienia z podziękowaniami poprosił Margot Robbie.

Cytowaliśmy już dzisiaj na Hotplota.pl małe złośliwości, jakie zawarł w swoim tekście Brad. Aktor nawiązał m.in. do swojego rozwodu z Angeliną Jolie i powitał Wielką Brytanię w gronie singli. Nie jest tajemnicą, że Brexit nie dla wszystkich Brytyjczyków jest dobrym tematem do żartów, ale obecnych na sali Williama i Kate znacznie bardziej mogły dotknąć dowcipy na temat tzw. Megxitu, czyli opuszczenia dworu przez Harry'ego i Meghan.

Powiedział, że nazwie ją (statuetkę) Harry, ponieważ jest bardzo podekscytowany, że zabierze ją ze sobą do Stanów

- powiedziała w imieniu Brada Pitta Margot Robbie.

Okazuje się, że żart rozbawił brata i bratową Harry'ego. Skierowane na książęcą parę kamery pokazały, jak William i Kate uśmiechnięci klaszczą wraz z resztą publiczności.

REBEL WILSON JUŻ NIE TAKA ŚMIESZNA?

Nieco mniej zrozumienia Kate i William mieli dla żartów innej aktorki. Mowa o znanej z ciętego dowcipu i ostrego języka Rebel Wilson, która i tym razem nie zawiodła.

Już na samym wstępie, podczas przywitania, z jej ust poleciały niewybredne żarty na temat ostatnich problemów rodziny królewskiej. Rebel Wilson przywitała "wszystkich dostojnych gości, a także tych, których za takich nie uważa". Później aktorka celowo myliła się, wymieniając najpierw księcia Andrzeja, wokół którego w ostatnim czasie narosło wiele kontrowersji m.in. w związku z oskarżeniami o pedofilię, następnie księcia Harry'ego, a w końcu także Filipa.

Książęcej parze wyraźnie nie było do śmiechu. Miny Williama i Kate mówią same za siebie...

NAJNOWSZE