Megan Fox i Machine Gun Kelly w zmysłowej sesji. JEST OSTRO

2021-10-12 16:02 es

Megan Fox i Machine Gun Kelly tworzą jeden z najbardziej pikantnych związków w show-biznesie. Nie ma dla nich znaczenia czy są w swojej posiadłości, czy też na czerwonym dywanie lub planie klipu. Każda okazja jest dobra, by okazać uczucia! Widać to również w ich najnowszej sesji zdjęciowej dla magazynu GQ Style.

Dzięki temu, że Megan Fox i Machine Gun Kelly zdecydowali się być razem, znaleźli się w centrum zainteresowania mediów. Para poznała się na planie teledysku do piosenki Bloody Valentine z piątego albumu - Tickets to My Downfall. Niedługo po premierze klipu wybuchły plotki o ich romansie.

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że Megan Fox i Machine Gun Kelly kochają się namiętnie. Pokazują to na każdym kroku! Sesja dla magazynu GQ Style nie była wyjątkiem...

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Megan Fox i Machine Gun Kelly w zmysłowej sesji zdjęciowej

Na okładce nowego GQ Style pozują Megan Fox i Machine Gun Kelly. Para wzięła udział w bardzo zmysłowej i dość mrocznej sesji zdjęciowej.

Na części ujęć widzimy, jak Machine Gun Kelly wpija się w szyję ubranej w obcisły gorset Megan Fox. Na kolejnym muzyk prezentuje wytatuowaną klatkę piersiową, siedząc między nogami ukochanej.

Życie bez ciebie jest gorsze niż śmierć, wbij mi kulę w głowę, jeśli nic nam nie zostanie 🔪🫀 a jeśli to kiedyś nadejdzie, spotkaj mnie w niebie i pieprzmy się jak demony.

Napisał pod zdjęciami Machine Gun Kelly.

Lubicie tę parę?

Quiz o Megan Fox

Pytanie 1 z 7
Megan zaczęła przygodę z teatrem oraz tańcem w wieku 5 lat.
NAJNOWSZE