Praktycznie naga Megan Fox to hit VMA! Fani błagają: "Pokaż sukienkę z tyłu"

2021-09-13 17:21 es
Megan Fox
Autor: Invision/Invision/East News

Choć Megan Fox nie odebrała żadnej statuetki podczas gali MTV VMA, to właśnie ona została jej największą gwiazdą. Skoro nie mogła zyskać rozgłosu zdobywając nagrodę, aktorka postanowiła zaszokować strojem. I się udało! Megan Fox przyszła na galę praktycznie nago... Pod warstwą błyszczącego i mocno prześwitującego materiału miała zaledwie top i mocno wycięte stringi.

Gala MTV VMA już za nami. W niedzielę największe gwiazdy spotkały się, by odebrać nagrody oraz oczywiście wzbudzić kontrowersję. Czerwony dywan jest najlepszym miejscem na zaprezentowanie kreacji, o której będą się rozpisywać światowe media.

Megan Fox jest aktorką i na MTV VMA pojawiła się jako partnerka Machine Gun Kelly. Muzyk odebrał nagrodę w kategorii Best Alternative Video za klip do My Ex's Best Friend. Jednak Megan Fox także zwróciła na siebie uwagę..

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Półnaga Megan Fox na gali MTV VMA

Ta dójka wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Machine Gun Kelly wdał się w szarpaninę na czerwonym dywanie, a Megan Fox postanowiła przyjść praktycznie nago. Aktorka pozostawiła bardzo niewiele dla wyobraźni! Pod błyszczącym i przeźroczystym materiałem miała zaledwie top i mocno wycięte stringi.

Na Instagramie stylizacja Megan Fox zebrała sporo komplementów!

- Błagam, pokaż tę suknię z tyłu

- Jesteś aż zbyt gorąca!!!

- Twój strój powinien wygrać VMA 😍😍

- ta kreacja to jakiś kosmos

Pisali internauci.

Choć Megan Fox nie zajmuje się muzyką, była na scenie. Wraz z Kourtney Kardashian zapowiadały występ Machine Gun Kelly z Travisem Barkerem. Panowie wykonali piosenkę Papercuts. Jednak zanim to zrobili, partnerki nazwały muzyków "przyszłymi tatusiami ich dzieci".

O tej czwórce będzie głośno jeszcze długo po MTV VMA!

Quiz o Megan Fox

Pytanie 1 z 7
Megan zaczęła przygodę z teatrem oraz tańcem w wieku 5 lat.

Zobacz też:

NAJNOWSZE