Megan Fox i Machine Gun Kelly

i

Autor: GUMU, EVGA/Backgrid/East News

Machine Gun Kelly nosi krew Megan Fox w wisiorku. Romantyczne czy straszne?

2021-02-15 16:04

Machine Gun Kelly i Megan Fox podobnie jak wiele zakochanych par świętowali właśnie Walentynki. Chociaz nie są razem długo, to ich związek postępuje bardzo szybko. Specjalnie dla rapera, Megan Fox stara się przyśpieszyć rozwód z byłym mężem. Okazuje się, że Machine Gun Kelly okazuje jej miłość w dość osobliwy sposób. Muzyk pokazał na Instagramie swój wisiorek. Jest w nim krew Megan Fox!

Miłość można okazywać na wiele różnych sposobów. I wszystkie są super! Oczywiście, jeśli druga strona wyraża na nie zgodę. Z okazji Walentynek w social mediach możemy obserwować, jak gwiazdy okazują uczucia swoim ukochanym. No więc kwiaty - im więcej, tym lepiej. Pokaźne, ogromne bukiety lub całe instalacje z kwiatów. Prezenty także cieszą się wielką popularnością. Nic nie mówi "kocham cię" lepiej niż diamenty, prawda?

Tymczasem Machine Gun Kelly okazuje miłość Megan Fox w dość osobliwy sposób. Na Instagramie pokazał fanom wisiorek, jaki nosi. Jest w nim... krew Megan Fox!

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Machine Gun Kelly ma wisiorek z krwią Megan Fox

Machine Gun Kelly i Megan Fox są parą od niespełna roku. Jednak wygląda na to, że ich relacja rozwija się w szalonym tempie! Potwierdzają to ostatnie Walentynki. Para zasłodziła Instagram, publikując urocze wpisy.

Na swoim Instagramie Machine Gun Kelly pokazał światu niezwykły sposób na okazanie komuś uczuć. Muzyk nosi w wisiorku krew Megan Fox!

Noszę twoją krew na szyi. Moja Bloody Valentine

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Prawdopodobnie jest to ukłon w stronę jego singla Bloody Valentine z piątego albumu Tickets to My Downfall. W teledysku wystąpiła właśnie Megan Fox, a niedługo po premierze wybuchły plotki o ich romansie.

Romantyczne czy straszne?