Megan Fox i Machine Gun Kelly. Zakochani do szaleństwa czy przerażający?

2021-10-17 8:15 es

Megan Fox i Machine Gun Kelly nie są razem długo. Jednak zdążyli już zdobyć tytuł najgorętszej pary show-biznesu. Nie szczędzą sobie uczuć - również na ścinakach czy sesjach zdjęciowych. Z drugiej strony, ich związek jest dość przerażający. Machine Gun Kelly nosi w wisiorku krew Megan Fox! Są zakochani do szaleństwa czy przerażający?

Megan Fox i Machine Gun Kelly są parą od ponad roku. Chociaż nie jest to zbyt długi czas, mamy wyraźnie, jakby byli razem od dawna. Faktycznie jednak aktorka rozstała się z wieloletnim partnerem w maju 2020 roku. Niedługo później Megan Fox i Machine Gun Kelly zaczęli być widywani razem.

Wcześniej spotykali się jedynie zawodowo. Megan Fox i Machine Gun Kelly współpracowali na planie jego teledysku do kawałka Bloody Valentine. Seksowna do granic możliwości aktorka droczyła się ze związanym muzykiem i tańczyła ubrana jedynie w bluzę osłaniająca pośladki. Nic dziwnego, że zaiskrzyło!

Po premierze klipu plotki przybrały na sile i już nie było sensu im zaprzeczać. Megan Fox i Machine Gun Kelly zostali parą. Od tamtej pory są praktycznie nierozłączni. Chętnie pozują razem na ściankach podczas uroczystych gali. Często wrzucają również urocze zdjęcia do social mediów. Filmik, na którym niziutka Megan Fox stoi na stopach wysokiego muzyka jest po prostu uroczy!

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Jednak ich związek nie zawsze jest taki słodki... Niedawno Megan Fox i Machine Gun Kelly wzięli udział w bardzo pikantnej i ostrej sesji zdjęciowej dla magazynu GQ Style. Muzyk wpijał się w szyję ukochanej z taką intensywnością, że niemal czuć iskry, które między nimi lecą!

Jakiś czas temu fanów zaniepokoił wisiorek, jaki sprawił sobie Machine Gun Kelly. Muzyk nosi w nim... krew Megan Fox!

Czy Ci dwoje faktycznie oszaleli z zakochania? Obedrzyjcie ich zdjęcia i oceńcie sami!

Quiz o Megan Fox

Pytanie 1 z 7
Megan zaczęła przygodę z teatrem oraz tańcem w wieku 5 lat.
NAJNOWSZE