Machine Gun Kelly sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy Megan Fox

2022-01-13 15:50 es

Machine Gun Kelly i Megan Fox się zaręczyli! Są parą od nieco ponad roku, ale ich uczucie jest bardzo namiętne. Dlatego postanowili, że spędzą razem resztę życia. Dowiedzieliśmy się, że Machine Gun Kelly sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy Megan Fox. Jest bardzo osobisty!

Machine Gun Kelly i Megan Fox są parą nieco od ponad roku. Wszystko prawdopodobnie zaczęło się podczas pracy nad singlem Bloody Valentine z piątego albumu Tickets to My Downfall. W teledysku wystąpiła właśnie Megan Fox, a niedługo po premierze wybuchły plotki o ich romansie.

W social mediach czy też na różnych galach zakochani nie szczędzą sobie uczuć. Dziś dowiedzieliśmy się, że Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox! Fani pary mogli się tego spodziewać. Gdy kilka miesięcy wcześniej przyjaciel muzyka - Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian, ten napisał, że teraz "nasza kolej".

I faktycznie, Machine Gun Kelly uklęknął przed Megan Fox. Wręczył jej wyjątkowy pierścionek zaręczynowy!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Machine Gun Kelly sam zaprojektował pierścionek Megan Fox

To coraz popularniejsza praktyka wśród zakochanych. Wydać fortunę w sklepie jubilerskim i wybrać jakikolwiek pierścionek to nie trudne zadanie dla bogaczy z show-biznesu. Tymczasem zaangażowanie w projekt biżuterii wymaga czasu i energii.

Machine Gun Kelly projektował pierścionek dla Megan Fox. Jest wyjątkowy, bo podwójny! Składają się na niego dwa kamienie i to nieprzypadkowe.

Zaprojektowałam go razem ze Stephenem Websterem, aby składał się z dwóch: szmaragdu (jej kamień urodzenia) i diamentu (mój kamień urodzenia) osadzonych na dwóch magnetycznych pasach, które łączą się, jak dwie połówki tej samej duszy formując niejasne serce, które jest naszą miłością.

Napisał Machine Gun Kelly.

Piękny gest!

Quiz o Megan Fox

Pytanie 1 z 7
Megan zaczęła przygodę z teatrem oraz tańcem w wieku 5 lat.
NAJNOWSZE