Machine Gun Kelly chciał się popisać przed Megan Fox... Skończył ze szwami!

2021-12-03 23:00 es

Machine Gun Kelly i Megan Fox to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Ich związek rozwija się bardzo szybko i na oczach całego świata. Nie szczędzą sobie czułości! W nowym wywiadzie muzyk opowiedział anegdotę, z początku ich związku. Tak bardzo chciał zaimponować Megan Fox, że... pociął sobie rękę!

Machine Gun Kelly i Megan Fox to najbardziej pikantna para show-biznesu. Chociaż nie są razem długo, chyba widział ich już razem cały świat. Chętnie oddają się czułościom przed obiektywami. Nie ważne, czy to domowe zacisze, sesja zdjęciowa czy uroczysta gala.

Ich romans zaczął się na planie teledysku do Bloody Valentine. Później sprawy potoczyły się już bardzo szybko. Podczas występu w The Tonight Show Machine Gun Kelly opowiedział zabawną anegdotę o początkach jego związku z Megan Fox.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Machine Gun Kelly chciał zaimponować Megan Fox i...pociął rękę

Na początku związku zazwyczaj próbujemy zaimponować swojemu partnerowi... Machine Gun Kelly wziął to sobie mocno do serca. Próbował się popisać, podrzucając nóż, który sprezentował mu narzeczony Kourtney Kardashian, Travis Barker. Oczywiście nie udało się go złapać... Jednak żeby nie zbłaźnić się w oczach Megan Fox, muzyk do końca udawał twardziela.

Spojrzałem na nią i pomyślałem: „Sprawdź to”. A ja na to: „Ughhhh!” Następnego ranka, jak tylko wyszła, zadzwoniłem do kogoś i powiedziałem: „Hej, potrzebuję szwów naprawdę szybko”.

Machine Gun Kelly do tej pory ma ślad na ręce po tym popisie!

Quiz o Megan Fox

Pytanie 1 z 7
Megan zaczęła przygodę z teatrem oraz tańcem w wieku 5 lat.
NAJNOWSZE