Megan Fox i Machine Gun Kelly przyłapani razem! Brian Austin Green to naprawdę przeszłość?

2020-05-17 0:25 nk
Machine Gun Kelly, Megan Fox
Autor: Rex Features/East News

Media od jakiegoś czasu spekulują, czy Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się, czy nie. Nowe zdjęcia paparazzich i przecieki od znajomych pary świadczą raczej jednoznacznie, że ten związek dobiegł końca, a piękna aktorka znalazła sobie nowy obiekt zainteresowania. To Machine Gun Kelly!

Megan Fox i Brian Austin Green od lat tworzą burzliwy związek, który już kilkukrotnie kończył się rozstaniem i reaktywował. Para ma razem troje dzieci, jednak jakoś nie może zdecydować, czy chce być razem, czy nie. Aktorzy wzięli ślub w 2010 roku.

Megan Fox i Brian Austin Green znowu się rozstali?!

Plotki o ponownym rozstaniu pary pojawiły się ostatnio, kiedy gwiazda Transformers była widziana po raz pierwszy bez obrączki. Fanów nieco uspokoił późniejszy widok Briana, który symbol swojego małżeństwa z piękną Megan wciąż na palcu nosi.

Niestety, coraz więcej wskazuje na to, że obrączka na dłoni Greena to tylko wspomnienie związku z Megan Fox. Sama aktorka zostałą przyłapana w miejscu publicznym z innym facetem, Machine Gun Kellym! Para wsiadła razem do samochodu i odjechała najprawdopodobniej do jej domu w kalifornijskim Calabasas. Oboje wyglądali, jakby w swoim towarzystwie czuli się co najmniej swobodnie.

Zdjęcia Megan Fox i Machine Gun Kelly'ego opublikował amerykański serwis TMZ, który podaje także, że aktorka i jej mąż nie mieszkają razem w czasie kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa. Nieformalną separację małżonków mieli potwierdzić w rozmowie z serwisem ich znajomi.

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears
NAJNOWSZE