Megan Fox i Brian Austin Green wciąż są małżeństwem. Te zdjęcia to dowód!

2020-05-04 9:38 mw
Brian Austin Green
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Brian Austin Green i Megan Fox wcale się nie rozwiedli! Pojawiające się od niedawna plotki o rozwodzie aktorskiej pary na razie możemy włożyć między bajki. W każdym razie na to wskazują najnowsze zdjęcia gwiazdy "90210". Brian Austin Green został uwieczniony przez paparazzich na jednej z ulic Malibu. Aktor wciąż nosi ślubną obrączkę!

Wygląda na to, że rozwód Megan Fox i Briana Austina Greena ogłoszony został przez prasę nieco przedwcześnie. W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia aktora kultowej serii "Beverly Hills, 90210" i wynika z nich jasno, że Brian Austin Green wciąż jest mężem Megan Fox.

Na palcu aktora fotoreporterzy wypatrzyli obrączkę ślubną! 

ROZWÓD? NIC Z TYCH RZECZY!

Nowe fotki aktora "90210" pojawiły się w sieci w majowy długi weekend. 46-letni aktor został uwieczniony na jednej z ulic Malibu. 

Paparazzi celowo polowali na zbliżenie dłoni Briana, aby uwiecznić widoczną na palcu obrączkę ślubną!

Brian Austin Green z obrączką ślubną
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Gdyby ktoś jeszcze nie dowierzał... Oto kolejne zbliżenie:

Brian Austin Green z obrączką ślubną
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Nowe zdjęcia Briana z pewnością uspokoiły fanów. Przypomnijmy, że pierwsze plotki o rzekomym rozwodzie aktora z 33-letnią Megan Fox pojawiły się właśnie dlatego, że Green widziany był kilkakrotnie BEZ obrączki. Od tamtego czasu nikomu nie udało się też uwiecznić Briana i Megan na żadnych wspólnych zdjęciach. Plotki o rozwodzie pary rozgrzewały internet także przed rokiem. Ostatecznie okazało się jednak, że Megan wycofała pozew o rozwód.

Megan Fox i Brian Austin Green pobrali się w 2010 roku. Wychowują razem trójkę dzieci: Noah (7 lat), Bodhi (6 lat) i Journey (3 lata).

Brian Austin Green
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Jak radzą sobie gwiazdy na kwarantannie? Zobacz najnowsze plotki w pigułce wideo!

Hotplota.pl: gwiazda Eurowizji tańczy z koronawirusem; zaszyfrowana wiadomość od Taylor Swift; nowa fryzura Kristen Stewart
NAJNOWSZE