Mecz Polska-Hiszpania. Jan Bednarek odgraża się Hiszpanom. Będzie "polska husaria"?

2021-06-18 14:17 mm
EURO 2020 - Jan Bednarek przed meczem Polska Hiszpania o polskiej husarii
Autor: Piotr Mecik/East News, JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

Na EURO 2020 przyszła kolej na mecz ostatniej szansy. W tym turnieju będzie to spotkanie Polska-Hiszpania. Czy Biało-Czerwoni pokonają mistrzów świata z 2010 roku? Jak potoczy się mecz Polska-Hiszpania i czy będzie się różnić od spotkania ze Słowacją? Jan Bednarek zapowiada ostrą walkę i odgraża się piłkarzom La Roja, że tym razem Biało-Czerwoni pokażą, jak broni "polska husaria".

Już 19 czerwca przekonamy się, czy ostatni mecz Polski na EURO 2020 będzie meczem o honor, czy może jednak nadzieją na awans do 1/8 finału. W sobotę 19.06 o godzinie 21:00 rozpoczyna się mecz Polska Hiszpania, czyli tzw. mecz ostatniej szansy.

>> Strefa Kibica Eska.pl - zdjęcia, newsy, terminarz, wyniki

Debiut Biało-Czerwonych ma EURO 2020 był dla polskich kibiców wielkim rozczarowaniem, ale obrońca polskiej reprezentacji zapowiada, że w spotkaniu z Hiszpanami nasza kadra pokaże zupełnie inną jakość gry. Jan Bednarek pokusił się nawet o bardzo odważne słowa, odgrażając się Hiszpanom obroną "polskiej husarii".

Mecz Polska Hiszpania: Bednarek zapowiada "obronę husarii"

Podczas środowej konferencji prasowej przed meczem Polska Hiszpania Jan Bednarek przyznał, że debiut Biało-Czerwonych nie wyglądał dobrze. Obrońca wierzy jednak, że naszej drużynie uda się wygrać z Hiszpanami.

Hiszpanie zobaczą, jak broni polska husaria. Tak do tego podchodzimy [...] Każdy z nas musi zagrać najlepszy mecz w życiu i do tego dążymy

- deklaruje walecznie Jan Bednarek.

Wola walki i determinacja to podobno połowa sukcesu. Mocno trzymamy kciuki, żeby naszym kadrowiczom w meczu Polska Hiszpania udało się przekuć te deklaracje na korzystny wynik.

Czy naszym uda się wygrać to spotkanie? Zagłosujcie w naszej sondzie i sprawdźcie, co myślą o tym inni czytelnicy.

Zobacz zdjęcia: Dziewczyny i żony polskich piłkarzy na EURO 2020!

Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!
NAJNOWSZE