Mąż aktorki Riverdale złożył pozew o rozwód zaraz po tym, jak zaszła w ciążę!

2020-07-28 8:59 mm
Vanessa Morgan i Michael Kopech
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News

Szok! Fani Vanessy Morgan dopiero co dowiedzieli się, że ich idolka jest w ciąży, a tymczasem świat obiegła bardzo przykra informacja: Mąż gwiazdy Riverdale złożył właśnie pozew o rozwód! Media zza oceanu donoszą, że gracz drużyny baseballowej Chicago White Sox, Michael Kopech, chce rozstać się ze swoją żoną. Oczywiście w ślad za tą informacją internet zalała fala domysłów. Dlaczego Kopech chce rozwodu zaraz po ogłoszeniu ciąży?

Niezwykle rzadko zdarza się, że w ślad za tak radosną nowiną, jak informacja o ciąży, nadchodzą tak przykre wieści, jak zapowiedź rozwodu. Niestety, takiego emocjonalnego rollercoastera doświadcza właśnie aktorka serialu "Riverdale", Vanessa Morgan.

Zaledwie kilka dni temu promieniejąca ze szczęścia Vanessa Morgan poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie post, w którym przyznała, że początkowo zamierzała jak najdłużej ukrywać przed światem informacje o dziecku, jednak w końcu doszła do wniosku, że fani i tak szybko dowiedzą się o ciąży. W końcu nie każdy umie być jak Kylie Jenner...

MĄŻ VANESSY MORGAN SKŁADA POZEW O ROZWÓD

Sielanka nie trwała długo. Fani nie zdążyli jeszcze dobrze nacieszyć się szczęściem swojej idolki, a tymczasem mąż Vanessy Morgan, Michael Kopech złożył oficjalne papiery rozwodowe!

Dlaczego Michael zdecydował się odejść od żony dosłownie chwilę po tym, jak ta ogłosiła, że spodziewa się dziecka? Domysłów i spekulacji nie brakuje...

Informacja o rozwodzie gwiazdy Riverdale i gracza baseballu szokuje tym bardziej, że Vanessa Morgan i Michael Kopech są małżeństwem zaledwie od kilku miesięcy! Para pobrała się w styczniu 2020 roku. 

[AKTUALIZACJA]

Jak donosi serwis E! News, Michael Kopech złożył papiery rozwodowe już w czerwcu, mniej więcej miesiąc przed tym, jak jego żona ogłosiła, że jest w ciąży! 

Co więcej, dziennikarze otrzymali oficjalne oświadczenie rzecznika aktorki, który potwierdza, że Michael Kopech JEST ojcem jej dziecka! 

NAJNOWSZE